suurpaha

Uus kasutaja, liitus Tripiga 14 aastat tagasi

0 meeldimist
3 postitust
6 kommentaari
Viimased kommentaarid

2007, mai. Olime kahekesi jalgratastega ja plaanisime Lilli järve äärde telkima jääda. Kohe oli kohal ka vihane maaomanik, kes ütles et tema maa ja üldse ei olevat selle järve ääres jalatäitki riigimaad. Paar päeva hiljem telkisime Nigula järve ääres keset puhkeplatsi (ümberringi asetsevad pingid) ja hommikul kell kuus saime kohalikult keskkonnainspektorilt väärteoprotokolli kaela. Olevat sihtkaitsevöönd, kuigi mingit teavet ega märki selle kohta polnud.Hoopis infotahvlil oli see koht tähistatud puhkekohana. 2007, oktoober. Kanuumatka lõpp Emajõel Palupõhjal. Koos matkakorraldaja auto saabumisega tuli ligi ka mingi kohalik ja karjus et ta kohe sealt ära sõidaks või muidu laseb ta tõkkepuu alla ja paneb lukku. Tegu oli umbes saja meetri pikkuse tupikteega ja sinna algusse oli tõepoolest tõkkepuu pandud. Hiljem vaatasin maa-ameti kodulehelt, et teealune maa oli siiski riigimaa.

Sõida Keeniasse. Seal peaks praegu hinnad maas olema...

käisime seal sel nädalavahetusel. Keegi oinakari oli seal aknaruudud puruks loopinud.

Sõpruse pst. magistrali keskuse apteegis müüakse hetkel keskelt kokkukäivat hambaharja, mille sisse mahub veel imeväike hambapastatuub ja hambaniit.

ostsin ära ja proovisin ka. tõesti tõhus asi ja mahub taskusse. tõsi,selle originaalkarbi asemel kasutan hinnapommist ostetud 19eek fotokakotti, on kergem ja ka saab kiirem sisse. naljahammastele: tegu pole siiski mitte partneri ega husqvarna mootorsae vaid sellise tasku mahtuva käsisaega. v.t www.militaar.ee

hästi vaikne ja süttib ka kergelt. ainult suurema potiga peab vaatama, et ümber ei lähe.