SigridYlo

Uus kasutaja, liitus Tripiga 13 aastat tagasi

0 meeldimist
0 postitust
4 kommentaari
Viimased kommentaarid

Meie käimise vahe Margarital on üle aasta (Linda- veebruar 2007, meie aprill/mai 2008). Kahtlustan, et hinnapoliitikas on palju muutunud. Paistis silma kokkuleppehinnad rahavahetamisel ja mujalgi, hotelli taksodel olid hinnakirjad ees. Ja eks sõltub konkreetne hind ka vastastikusest suhtumisest. Käisime meiegi ju läbi kogu ranna ja kuulasime FirstChoice esindaja hindasid. Rannas hinnad olid ikkagi suht sarnased. Ei julge midagi öelda, tuleb lihtsalt kohapeal vaadata. Aga meile oli Alfredo parim abimees antud rannas. Tema oli see, kes rääkis meile kohalikust bussisõidust ja soovitas parimaid kohti Porlamaris. Tema käest saime teada taksohinnad, millega on mõistlik nõus olla, kui tänavalt suvatakso kätte said. Ja sellest oli ikka vähe abi küll, kui FirstChoice esindaja ütles, et käige Porlamaris. Enne sinna minekut saime Alfredolt Porlamari kaardi ja ta näitas ka ära kohad, kuhu on mõttekas minna ja kus mis on. Ja kui ikka olime temaga pea 3 nädalat suhelnud ja rääkinud maast ja ilmast, siis lihtsalt järelikult klappisime ja meile jäid temast väga soojad mälestused.

No nii tükk aega ei olnud silma peale visanud, mis siin ka kirjutatakse ja jäingi hiljaks - juba olete saarel. Aga panen kirja ikka. Saavad teised ja äkki leiate internetipunkti üles, kus saate lugeda. Lisaks veel nii palju, et Hesperia hotellis on lobby territooriumil wifi area. Et, kes selles hotellis peatub, siis internetti pääseb läpakaga. Internetiarvutit eraldi ei näinud.

Aga siis kontaktandmed:

ALFREDO LOPEZ trisolmargarita@hotmail.com +58 4164959387

http://pilt.delfi.ee/picture/3098103/

Oleme tagasi Margarita saarelt ja jäime reisiga väga rahule. Esimene negatiivne elamus oli Londoni lennujaamas eestlastega ühes järjekorras olles koju chek-in'i tegemas. See on kurb!

Olime Hesperia hotellis ja julgen seda hotelli soovitada ka teistele. Suur avar territoorium, oma rannaterritoorium ja õhtuti "activitised", rääkimata päevastest ja see ikka oma valik, kas võtad neist osa või mitte. Hesperia tantsutrupp nädalavahetusel oli hea.

Käisime saare läbi ja meie lemmikuks jäi siiski Playa el Agua rand. Meile meeldisid need lained ja kõige soojem vesi kõikidest randadest, kus me käisime. Ja juba ranna enda vaatepilt kogu oma 4 km pikkuses palmistatud kookospalmidega.

Rahavahetusest nii palju, et praeguseks on hästi länud, kui õnnestub raha vahetada 1$>3blv. Vahepeal kukkus kurss tänaval isegi 2,6'ni. Kuigi jah ametlik kurss on 2,144

Meeldejääv oli Canaima, meil küll ühepäevane, aga fantastiline oli. Kose taga käimine oli suur elamus. Angel, mis siis, et lennukiaknast, oma meeletus kõrguses oli ilus ja kogu see kanjonite vahel sõitmine lennukiga... oehh.

Rannas saime tuttavaks reisivahendaja Alfredo Lopez'ga. Meeldiv 40's meesterahvas, kellest oli meil rohkem abi, kui FirstChoice reisikorraldajast. Alfredol valmib kuskil novembris ka koduleht - annan teada, kui selle teada saan. Enamasti liigub Hesperia hotelli ranna piirkonnas. Kui kellelgi huvi, siis võime vabalt jagada tema telefoninumbrit ja maili aadressi. Võtsime enamus reisid tema käest. Snorgeldamine, saare tuur ja La Coche saar. Canaima reisi võtsime kahjuks FirstChoice reisikorraldajalt. (Hind kallim, lihtsalt liiga vara tuli ära otsustada). Canaimaga reisiga peab silmas pidama, et suht varakult tuleb ära otsustada kas minna ja mitme päevasele, sest muidu ei pruugi kohti saada.

Kes ei ole seal käinud, siis miks mitte sinna minna? Meie jaoks oli see meeldejääv ja ilus reis.

Mõningaid pilte on aadressil: http://pilt.delfi.ee/album/69371/

Oleme aprilli teises pooles minemas Isla de Margaritale ja peatume samuti hotellis Hesperia Playa el Agua. Kui kirjeldaksid seda hotelli, siis tänud ette juba.

Ja, kas on kedagi ka aprillis teises pooles - mai alguses Isla de Margarital puhkamas?