Kadrit

Uus kasutaja, liitus Tripiga 13 aastat tagasi

0 meeldimist
1 postitust
17 kommentaari
Viimased kommentaarid

Juhul kui sa oled Rygges lennujaamas, siis on moistlik reisida Ryggeekspresseni bussiga Oslosse otse Oslo S'i. Buss laheb 40 minutit peale iga Ryanairi lennu maandumist. http://www.ryggeekspressen.no/EnglishInformation/tabid/121/language/nb-NO/Default.aspx

Cohns Pensjonat on odav ja kesklinnas: ohttp://www.cochspensjonat.no/englishindex.html. Olen kunagi ammu seal ise olnud.

Mudu www.visitoslo.no lehel on hea list olemas. Ma arvan, et hostelid ja pansionaadid on ehk koige odavamad. Link siin: http://www.visitoslo.com/en/booking/accommodation?filter=c%3D3374%3Bsgid%3D3521

Edu!

Punkel (ja teised hotellide otsijad),

me oleme natuke laisad ja ei tahtnud riskida saarekestel (Koh Tao ja Koh Phangang) ja Bangkokis ringi tuuseldamisega ja majutuse otsimisega laisklemise asemel ja otsustasime enne ara broneerida. Vaatasime tripadvisorist ja hotel.com'ist sobiliku hinnaklassiga soovitustega hotelle ja leidsime www.agoda.com kaudu yldiselt koige soodsamad pakkumised. Mitmel puhul olid mingid eripakkumised, mis olid kyll palju paremad kodukatel ja teistel saitidel olevatest hindadest.

Veebileht on ka koige kasutaja sobralikum minu arvates neist otsingusaitidest. Eks nais, mis kohapeal saama hakkab. Broneeringus on lopphind kirjas, nii et vast ei tule yllatusi.

Aitäh Supa, me paneme nüüd marsruuti kokku, need soovitused on head küll. Chian Maisse läheme kindlasti, oopiumi muusem kõlab huvitavalt.

Kareni hõimu tahaks ka näha, aga hetkel ei tea veel, kuidas seda teha nii, et nad ei ole "väljanäitusel"... Eks see ka selgub.

Me ei ole veel selgeks saanud, kuhu kanti saartele minna, aga vaikus ja rahu kõlab hästi :)

Priis, ara pahanda ja plartsu nyyd. Mul on olemas nii Lp kui mingid muud raamatud, samuti kallid endised kolleegid Taist. Aga LP on ikka kuiv. Nii lisaks meeldib mulle uurida, mis on kellegile hinge lainud, sest emotsioon on lisavaartus ja proovides aru saada miks voi kuidas midagi kellegile emotsiooni tekitab, tekib reisile ka avaram moode:)Sina planeerid oma moodi, mina oma:). Aga aitæh lahkete nouannete eest. Aga koik mooturiga asjandused minu juhtimise alla kyll ei tule, aga kylle me ringiliikumis voimaluse leiame.

Osaline kondikava on juba olemas nuud jah. Yhtedel oli suurhetk elevandipark, homme saame end vabatahtlikeks ka kirja :). Teepeal kaime Old Sukhotais, kuskil vaatame pulgatantsu ja Koh Chang hakkas nagu ka valikusse tulema, nii et nyyd veelgi pohjus. Vaatan et hotelclubi kaudu head hinnad kah :).

Life is chill, eksju:)

Aitah Naabrimees, MaddAdam, Priis ja Msander, vaga hea info :) Priis, meil on lihtsalt erinevad planeerimiseviisid. Minu igapaeva too on selline kuivik, et reisi planeerin mitte ainult teiste kirjelduste/info, aga eriti emotsioonide pealt :). Ja eks ma siis peale reisi lisan siia meie korghetked ikka ka.

Msander, vot see Nirvana resort kolab tapselt midagi meile, juba seepan meest, et see plaani votta.

Priis, eks turud jah leiab, aga eelkoige ma otsin paris ehtsat kasitood vastavalt piirkondlikele traditisioonidele (noh nagu Haapsalu sall Eestis voi oiged Muhu sussid, neid on ikka paris raske leida oigeid). A ma juba sain moned vihjed ka :)

Piletid said ostetud, nii et nyyd roomustan planeerimise yle :).

Sest nad niiviisi saavadki kulusid kokku hoida :) Nende check-ini teevad tihti teised ara. Ei ole nii, nagu estonian-airiga, et on hunnik kostyymides preilisid :). Eks nais, kuidas nad Tallinnas seda korraldama hakkavad.

Kui lennujaama jouad oma kola ja boardingpassiga, siis vaatad, millises check-ini lauas Oslo Ryanairi lend kirjas on. Ja kui ei leia, siis kysi esimest ettejuhtuvast. Kui sul kohver on, siis pead ju nagunii selle ara andma. Kysi lennujaamas, Tallinna lennukas on nii vaike, et saad 2 minutiga oige inimese.

Edukest:)

Tere, ise ei ole Ryanairiga lennanud (aga teen ka seda detsembris Oslo-Tallinn suunal), aga aitasin hiljuti soitu orgunnida ja helistasin Ryanairi. Nende Norra kontakt oli kyll vaga meeldiv ja selgitas koik ilusti ja kenasti ara. See kodukas on ikka ysna segane.Ryanair on odavlennufirma ja kui selle teadmiseks votad, siis ei ole pettumust ka :).Ja Oslo soit on nii lyhike, et vahet ei ole, et ei teenindata sind ette-taha. Ryanair on odav, sest nad on kovad kulude kokkuhoidjad. Maapealset teenindust on vahe. SAS'i pohimure ongi administratiivsed yyratud kulud. Ja Ryanairil on igasugused ekstratasud- pagas, check-ini tasu, kaardiga maksmise tasu jms, millest kuidagi mooda sa ei saa.

Yks soovitus on veel. Kontrolli KINDLASTI pagasi nouded ja votta oma carry-on pigem vaiksem ja jumala eest ara kilodega yle mine. See ei ole SAS, kus nad selgituse peale voimaluse korral mooda vaatavad paarist kilost. Moned on siin moodulindiga mootnud, oiged moodud, aga ikka ei sobi sinna Ryanairi kasti.

Naabrimees, sul on vahvad pildid. Ma pildistan tihti sepistatud rodusid ja varavaid, igal yhel oma kiiks :). Neist kiiksudest kuulmine ongi tore, markan siis vast asju, mida nina LPs ei markaks :) Muide, sul on piltide alguses mingi show pildid? Mis show see oli ja kas oli hea? Ma tahaksin vaga naha thai traditsioonilist klassikalist (mitte rahva) tantsu. Tuli see meelde piltidega.

MkM, sul on vast oigus kyll. Pohjalikuks meditatsiooni/massashi kurseks aega ei jaaks jah. Lahme ilmselt nadalaks ajaks vabatahtlikeks elevantide rehabilitatsiooniparki, nii et pikema kogemuse saab vast sealt. A vast mone tutvustava kokanduse asja Chiang Mais paevaks paariks ikka leiab. Aga jah, enne kui syvitsi minna, peab ikka uurima, kus ja kuidas seda teha :)

Ja mul ei ole (onneks) sellist ylemust olnud, kes seda sonapaari nii kasutaks. Yldse ei ole parseldamisega kokku puutunud:). Minu jaoks on "andke tuld" pigem selline valjend, et oelge aga, mis pahe tuleb. Peab siis vist mone sobivama valjendi leidma, kui see ebameeldivaid assotsatsioone teistele tekitab :)

Priis- ma olen paljud vanemad postid läbi lugenud, aga need on pigem sellised üldised ja a la turistihotellide, Phuket jms kohta, mida ma isegi raamatutest/internetist leian. Pigem loodaks kuulda just erilisi isiklikke erilisi kogemusi kõrghetkede kohta (olgu see eriti vinge vaade, luksspa või kohalik käsitöö. Noh, miski, mis naeratama paneb tagasi mõeldes). Seepärast uuringi lisaks. Kui ma loen ööbimise kohta LPst ja siis ütleb keegi siin, et vot seal ja seal kohas on ühel vanapaaril üks maru vinge ja hubane B&B, no siis viimast lähen ju igatahes suure tõenäosusega proovima. :)

Snoop- hmm, sellest ma ei olnudki teadlik. Suured tänud, siis vast on kergem valida kui ei välista täiesti kette. Aga üldjuhul proovime ilma kettideta vast hakkama saada, kui nad just väga omapärased ei ole. Muidu on nad ikka suht samad, paari kohaliku kiiksuga igal pool.

Suur tanu Eddie00! Uurin veel, et mis Chiang Mais elamusi pakkus? Mida ssovitad (mis iganes vaatamisvaarsustest oobimiseni) Meil sinna ysna kindlalt minek ka. Elevandi park on seal lahedal, tuleb siis vist ikka moned paevad Chiang Mais ka broneerida kindlasti. Sukhothai jaab ju siis tee peale ka, eriti kui rongiga minna.

Ma küll ei soovitaks minna Peppes Pizzasse, kui vähegi heast söögist lugu pead. See on ju kiirsöögi koht. A la pizza Mc Donalds.

Kesklinnas on näiteks: Tante Olivia see asub Akerbryggel (Stranden 3) Medallion on Nedre Slottsgata 15 San Lorenzo Ristorante & Pizzeria asub aadressil Haakon VIIs gate 10. See on minu teada üsna odav koht. Santinos pakub nii pastat kui pizzat. üks on tordenkiolds gata 10 ja teine Hammersborg gata 12. Ei ole kah kallis.

www.visitoslo.com juhatab päris hästi kätte igasuguseid restorane ja söögikohti. Kuid igasugustest kettidest soovitan küll eemale hoida. Norra toidukultuur ei ole just kõrge ja midagi isuäratavat sealt küll ei saa. Ka paremad restoranid panevad tihti pettuma.