sven_strand

Uus kasutaja, liitus Tripiga 13 aastat tagasi

0 meeldimist
1 postitust
34 kommentaari
Viimased kommentaarid

Ma ütlesin sulle juba ükskord, õpi kusagil enne kirjutama, siis võid siia foorumisse tagasi tulla!

Su postitusest on väga raske aru saada, see on sisult segane ja väga halva grammatikaga!

Kui sa tahad teada, kuidas tsiviliseeritud kombel foorumis postitada, võta näiteks eeskuju Al3x3i postitusest!

Kas keegi oskab seletada kuidas tuleb maksta viisa eest.

Krediitkaardiga.

Kui ma lendan sinna ütleme 12 tundi, kas see on eetiline, et kiisuke või kutsuke peab oma pisikeses puuris selle aja sirutamata veetma?

Eetiline? Kas on eetilisem koer hüljata? Kassidest ma ei räägi, neil on niikuinii suva, need võid rahuga maha jätta. Aga koer.

Pealegi, kui koeral just mingit põiepõletikku pole siis enne lennukit tühjaks lastes jõuab ta 12 tundi põit kinni hoida küll, number kahest rääkimata.

Kui ta teeb oma loomulikke hädasid, kas see kaasreisijaid ja ka sind ennast ei häiri siis? Poopy saad küll tualetti viia, kuid pissihais käiks küll ju üle salongi.

Loomulikult häirib kui mingi kassikusehais üle lennuki käib. Koertega seda häda pole.

Seletage täpsemalt, kuidas see lennureis möödub.

Paned koera kasti, sulged ukse, viiakse lennukisse, pannakse "trümmi", tuli kustub, koer jääb magama ja tal on mugavam kui sinul turistiklassi salongis. Ta saab pikali olla ja lebotada. Mis siin nii müstilist on?

Ei ole küll kogemust, kuid olen natukene uurinud seda teemat, kuna endalgi väike koer. Kuni 8 kg koerad (lemmikloomad) saavad salongis kaasa sõita, kuid peavad olema puuris.

Ei ole küll kogemust aga targutada tahaks kangesti, eks? Kuhu sinu arust lennuki salongis see "puur" minema peaks? Kui välja mõtled, anna teada!

Ja mis "paberimajandusest" sa ajad? Koeral peab pass olema, vaktsiinid tehtud ja sihtkohas pead mingile paberile allkirja andma. Kogu "paberimajandus".

hinnad baaris on päris kallid

Kuule kwame, kui sul pole raha et õhtu jooksul baaris tsiviliseeritud inimese kombel maksimaalselt sada dollarit kulutada (õlu on näiteks kaks dollarit) ja pead end mingi kondoomineelajast smuugeldaja tasemele alandama siis mine parem Tallinki kruiisile ja joo oma salaviina seal, sest Kariibi kruiis on ilmselgelt sinu hinnaklassist väljas.

Nende kruiiside hinnad on niigi madalad, mõtle: kolmepäevase Kariibi kruiisi eest küsitakse näljased 400 dollarit, see on umbes 135 dollarit päev. Selle raha eest saad sa lukskajutis elada, kolm korda päevas serveeritakse sulle tasemel restoranides süüa, muul ajal saad tasuta juua-süüa nii palju kui jaksad, tasuta saad minna õhtul igat sorti diskoteekidesse ja "show"-d vaatama, päeval saad basseinis lebotada ja päikest võtta ning kõigele lisaks näed veel kariibi merd ja paradiisisaari ja IKKA on mõnele vähe.

Pealegi, kui su põhieesmärk kruiisile minnes on end 24 tundi ööpäevas nii täis imeda et sulgurlihas ka ei pea siis seda saab täiesti vabalt ka Kapa-Kohilas alevi vahel teha.

Palun,kas keegi oskab öelda, kas kruiisile (Kariibi merel)tohib alkot kaasa võtta

Mis sa sest alkost sinna kaasa tassid? Kilplane oled või? Laeva peal on mitu baari täis head-paremat!

kas tõesti tuleb ka ülikond ja õhtukleit kohvrisse toppida?

Kui sa dressi-tossu ja "viru valge" mütsiga kavatsed seal a la carte restoranis õhtusöögil ringi lasta siis pole ju mõtet ülikonda ja õhtukleiti kohvrisse toppimisega traumeerima hakata.

Millist külakosti olete kaasa ostnud ehk millega teil pole probleeme tulnud?

Ma olen viinud Vana Tallinnat pudelite kaupa, suitsuvorsti, kilu, leiba, kalevi kommi, tangukruupe (ära küsi), samakat (jah, puskarit!)... Paar korda olen viinud ekstra kohvritäie A Le Coq Premium Export purgiõlut. Päriselt ka, ma ei aja jama! Kõike ei mäletagi.

Ühesõnaga, probleemi pole kui paned selle kohvrisse, mis lennukisse sisse läheb. Kohvritest otsitakse narkootikume, pomme ja illegaalseid mehhiklasi mitte toidukraami.

Lao aga kraam kohvrisse ja unusta mured!

Head reisi!

Vii lauaviina. Mida rohkem seda uhkem.

Nagu see lauluke ütleb: "ikka viin-viin-viin..."

Sooviksin lugeda kogemusi, kuidas on kulgenud ookeaniülesed lennud lemmikloomaga reisijatel.

Hästi on kulgenud. Mitte küll ookeaniülene aga Tai ots, ümberistumisega Frankfurdis.

Nimelt on plaanis see teekond ette võtta ning just väikese koeraga (kääbussnautser).

Parem kui koer maha jätta.

Kas koer on sõltumata suurusest alati pagasiosas

Jah.

kas see on erinevatel lennufirmadel erinev

Ei.

kui kallis see lend võiks olla (teie kogemused)

Seda pead lennufirmast küsima. Neil on kindlad tariifid. Ei mäleta palju läks.

mis on olnud probleemid

Pole olnud.

Hakkan uurima ka konkreetsete lennufirmade lehekülgi

Mõttetu tegevus. Parem helista.

Kas sul lemmiklooma pass on ja kõik vaktsineerimised tehtud?

Edu!

Piisab kui nii 45 min enne laekud, jõuad ilusti lennule.

Just! Alati on mõtet mandritevahelise lennu check-in viimasele sekundile jätta! Ega multi-kulti miljonilinnas Amsterdamis pole ju põhjust arvata et mõni ootamatu ummik või turvajärjekord võiks tekkida!

No kuule, mida sa Amsterdamis kolme tunniga ikka niiväga teha/näha jõuad?

Esimeses ettejuhtuvas kohvipoes end odavast (kuid heast) kamast pilve tõmmata ning seejärel tunnike-paar kesklinnas ringi tuiata ja huvitavaid maju klaasistunud pilguga jõllitada ehk jõuad.

Edu!

Reisi/töövahendusbürood eestis on ju totaalsed petised. See on ammu selge. Selge on ka see et petised ei taha et nende skeemid avalikuks tulevad. Samas nad ei saa seda ka kuidagi takistada :)

Ma teen avalduse lastekaitsesse. Isegi minu jaoks oli see lennureis tappev, pluss see räpasus ja kõrvetav kuumus mis seal Tais valitses. Kui hoolimatu peab emme olema et last nii piinata?

Las ma arvan. Lähed kontorisse ja seal öeldakse et maksa väike ettemaks ja saad oma peavõidu kätte :)

Kas IranAir Stockholm-Teheran regulaarliin pole piisavalt eksootiline paadunud reisihuntidele või :)

Väga mõnusad pildid, seal oli vaatamist küllaga :) Ega te veel sealtkandist lahkunud pole? -> sven_strand@yahoo.com

Üldiselt ei soovita nigeerlastega tegemist teha. Kindlasi üks kena eesti neiu leiab endale viisakama kaaslase. Suur võimalus et nad lihtsalt "otsivad lolli".

blind,

Kahjuks ei saa. Chapter 3, Section 22:

"People who become permanent residents on or after 1 July 2007 meet the residence requirement if they have been lawfully present in Australia for four years immediately before applying for citizenship, including at least 12 months as a permanent resident immediately before applying."

Et neli aastat pead olema seaduslikult Austraalias ja vähemalt aasta sellest alalise elaniku staatuses. WHM-iga maksimum kaks aastat.

http://www.citizenship.gov.au/_pdf/Readers_Guide_Australian_Citizenship_Act_2007.pdf