Niilus

Uus kasutaja, liitus Tripiga 13 aastat tagasi

6 meeldimist
2 postitust
37 kommentaari
Viimased kommentaarid

Infoks lastega peredele, kes tulemas või on juba Hispaanias: kui asute Estepona kandis ja vajate ükskõik millal lapsehoidjat, võtke ühendust. Kui asute kaugemal piirkonnas ning on soov lapsehoidja-koduabilise järgi, saan tulla juhul, kui võimalik pikemaks ajaks ja elamisega kohapeal.

Mis puutub siia Alicante? Kui sa loed tähelepanelikult, et selle inimese poolt on veel teinegi postitus tripis ja tema soov on üürida Malagas.Elan siin regioonis piisavalt kaua, et inimesele anda adekvaatset nõu, nii et luiskamisest on asi üsna kaugel. Riigis tervikuna on kõik asjad täiesti erinevad, alates NIE saamisest töö leidmiseni. Selleks et kellegile nõu anda, peab ise kohapeal elama.

Bosse, kus linnas on sellised rendikuulutused rõdudel?

Doha, need ajad on möödas kui rendikuulutused pandi rõdudele: kuna maksuamet peab silma peal siis omanikud ei pane enam ammu kuulutusi välja, sest nad võetakse kohe sihikule ja hakkavad makse maksma.

Lugesin ka mitu korda, ega saanud ka asjast aru. Kes on Egle ja keda või mida ta esindab? Nüüd on asi juba nässus, ega ole enam mingit huvi. Mis puutub siia üldse Sahara?

Kampa, palun loe privaatsonumit

Nile Deltale. Teie kirjutasite et pole mannat, mina vaidlesin ainult vastu. See aeg kui Teie lapsed olid veel vaiksed, voibolla ei olnud jah piimasegusid saada, aga see on muutunud. Paljud inimesed ostavad kohapealt apteegist lastele piimasegusid, ega nurise. Kirjutan inimeste varsketest kogemustest, nimelt elab Sharmis kohapeal ka noori eestlannadest emmesid. Keegi ei kai Kairost toomas.

Juhtusin lugema teemaalgataja nouandeid. Tahan uht teist parandada. Piimasegud olemas ja suures valikus, kaasa votta pole vaja. Mannat on saada, jutt ei vasta toele, et pole. On nii valge manna, kui kollane maisimanna. Saadaval ka kaerahelbed.

Ahahahahah, 12 points marks66.

Muide, uurisin vahepeal maad asjaosalistelt. Aed, mis hetkel olemas, on soetatud piiga vanemate poolt, sest naabrimutt ei soovinud seda kulu pooleks teha. Kuna aed olevat kõrge, siis saab mutt piiluda ja kisada ainult sealt aialippide vahelt. Kui seda piirdeaeda alles tehti, siis vanad mädanenud aialipid tassis vanaemakene öö saabudes enda koju. Ütle siis veel et rumal, midagi ikka taipab ka. Hahahahaha................

Ahahahahah, tore lugeda Naabrimehe ja Johhaidii geniaalseid mõtteid,suu kisub vägisi naerule. Mina usun ka, et see mutt oma pooletoobise aruga leiab igast olukorrast väljapääsu. Tegelikult härrased, ärge unustage, et on olemas ka tänavalt sisenemiseks väravad. Ikkagi midagi nii krõbedat tuleks välja nuputada, et isegi noormehel kops üle maksa läheks ja tema ise paneb oma kalli vanaema paika. Niisiis, härrad Naabrimees ja Johhaidii, kas on sellekohaseid mõtteid peas välgatamas?

Uudist on jah ikka natuke. Eelmine nädal sai kutsutud külla piiga koolivend, kellega siis hoovis sai istutud ning miilustatud, et mutile natukenegi kohale jõuaks. Mutt hiilis oma aias ringi ning siis ei kannatanud enam närvipinget välja ja hakkas meeleheitlkult piigat nimepidi hüüdma. Sellele ei reageeritud. Järgmisel päeval kui piiga end korraks unustas, et ukse kaudu pole soovitav oma majast väljuda, sai mutt teda peaaegu kätte ning tahtis maasikaid anda, piiga põgenes. Karp anti siis ema kätte. Nüüdsest kasutab piiga akent, et kodunt lahkuda, mis pole naabrimutile näha. Piiga lihtsalt on nii vihane ja ema arvab, et väga pahasti ütlemine pole enam mägede taga.

Aga Johhaidii, Sa näikse huvitatud olema, saada palun minu privasse oma telefoni number, saab antud vanaemale ja jaht algab uuesti.

Proua, kelle pere on sattunud sellise terrori alla, loeb ka iga päev siin neid kommentaare. Ta ei hakka selleks siin tripis end sisse logima, et sead teemat arutada. Ma siis olen nagu tema käe pikendus siin tripis. Pere elab Tallinnas, see ei ole küla. Poiss on ikka möku küll minu arust ja muide vanaema ei väsi iga päev üle aia hüüdmast, et poisil on uus auto ja las tüdruk ISE kutsub poissi välja. Mulle teeb see tegelikult nalja, aga mine tea ,kui endal selline hull naabrinna oleks, siis ajaks ikka tigedaks küll.

Seda kõike on ammu tehtud, aga mutt on nii järjekindel, see kõik on kurtidele kõrvadele. Ta on nagu puuk, te keegi ei kujuta ette. Täna juba tuli teade, et mutt passib õues ja ootab et keegi majast väljuks. Õnneks sai piiga täna nii tööle minna, et mutt vist alles tudus. Ma nimetaks seda vaimseks terroriks. Soovitasin Võsa Pets välja kutsuda, aga jah, siis kui asi avalikuks tuleb, muutub elu vist põrguks.

Kommentaare lugeses tekkis mul küsimus ja nimelt selline, et mille päraśt turistid lähevad Punase mere äärde? Kas mere, päikese, korallide, ekskursioonide pärast või...........söögi, joogi, hotellide ja teiste turistide pärast. No tihti on praegu juttu turistide vähesusest, kas see on tõesti nii oluline ja miks?

Kätlin, see lapseootel naine on juba ammu emaks saanud, sest küsimus pärineb aastast 2008, mida Sa ilmselt ei märganud. Küll aga on väga õige Su teadmised meditisiini vallas. On väga häid arste ja samasuguseid totusid nagi Eestiski. Riskivaba on siiski minna eraarstile, igaljuhul kindlam. Siiski ei soovitaks ühelegi lapseootel naisele üldse lennukiga reisida, sest iga inimene on individuaalne ja kui midagi reisi ajal juhtub, siis on alusetu süüditada asukoha maa arste.

Kulla reisirahvas. Aga miks üldse ostate reise Eestist. Jah ,saan aru, et see on kõik loogiline, aga alalõpmata on üks jama teise otsa. Proovige Soome või Riia kaudu või omapead Kairosse otse. Praha kaudu on olnud alati väga hästi toimiv lend, midagi pole ära jäänud, pole halbu ootamatusi küll ette tulnud. No pole ju hullu, et oodata tuleb 5 tundi. Mõelge natuke inimesed, miks oli vaja reisibüroodel Eestis ajada jama juttu lendude ärajätmise kohta, nagu oleks toiduained siin otsas ja inimesed siin näljas. Kairos pole sellist asja olnud päevagi, uurides teistelt eestlastelt, kes mujal elavad, polnud ka toiduga probleeme. Üks "Õhtulehe" ajakirjanik kirjutas ka suurest näljast, mille peale said paljud kommenteerijad oma hambaid teritada, et suregu nälga need egiptlased ja närigu puukoort. Saatsin talle kurja kirja ja kassatseki 4 ja 6 veebruari ostudega siit Kairost, kuupäevad olid hästi näha. Ikka väga solvav ja pealegi ränk vale. Nii et uurige, miks tekitati kõlakas näljast ja kes tekitas, peaasi, et mitte reise sooritada.

Lottyle tahaks öelda, et kus Kairo nurgas Te elate, et näete tanke ja et kehtib ikka veel liikumiskeeld? Kairo on tohutu suur ja kõik ei ela mitte Tahriri piirkonnas, seega pole mõtet ka inimesi hirmutada, et liikuda ei tohi ja tänavad on suletud. Milleks paanikat külvata. Turistid juba külastavad ka püramiide ja muuseumit, hollandi grupp oli esimene, kes siia saabus. Kui Eestist veel pole turiste, siis see ei tähenda, et turiste üldse veel pole. Vot nii on siin tegelikud lood.

Kas Te võiks anda oma meili aadressi? Kui avalikult e sobi, siis palun privaatpostitusega

Aga miks mitte Eesti saatkonna kaudu Soomes?

Ammu pole nii vaimukat kommentaari lugenud, mis naerusooned lahti tegid. 12 points Sulle.

Mulle on juba ammugi selgeks saanud, et suurem osa eestlasi peab Sharmi ja Hurghadat ainult Egiptuseks, sest ega muidu sellist jama siia kokku ei aetaks. Mis mujal Egituse linnades toimub, see ei lähe kellelgi korda, sest kõik mis keelel inimestel, see ikka ja ainult kehtib terve Egiptuse kohta. Ohh te õnnetud ja kitsa silmaringiga inimesed, avardage oma silmaringi ja teadmisi.

Kui minu isiliku kogemuse kirjeldus aitab, siis panen selle siia siiski kirja. Umbes 5 aastat tagasi pidin ma üksinda lendama Kairosse läbi Praha. Inglise keelega olid tol korral lood olematud. Tallinnast minnes tutvusin juba rahulikult üldse lennujaama "seadustega". Esmalt, et kuhu pilet esitada, kuidas see pileti vormistamine kulgeb, kuidas tollist läbitakse ja õppisin leidma üles õiget kohta, kuidas lennukile pääseb. Läksin väga varakult lennujaama, et rahuliku närviga seda kõike teha, sest eks igas lennujaamas on kõik sama analoogne. Prahas siis olin ikka väga närvis, aga mul oli kaasas väga täpne juhend paberil, koguni lennujaama plaaniga. Kuna edasilendu tuleb oodata seal 5 tundi, siis rahunemiseks oli piisavalt aega. Mul oli paberil isegi kirjas mismoodi näeb välja ekraan millel näeb infot. Väga lihtne oli mul selle järgi kogu aeg jälgida ka lennujaama tablood, ja piletilt leida värava number, seejärel tabloole ilmudes veelkord üle kontrollida,et värava numbrit pole muudetud. No ja kuna mul oli aega ikka palju, siis otsisin lennujaamas üles kaks tähtast punkti, wc ja värava, kuskohast ma uuesti tolli läbin ja lennukile minemist ootama jään. Kõik toimis suurepäraselt ja ma ei kasutanud kordagi kõrvalist abi. Kairosse jõudes oli mul täpselt samuti teada kuskohast ma viisa ostan ja kuhu edasi siirdun, kõik oli joonistatud paberile. Londonisse minekul veel lihtsam, polegi vaja viisat. Aga joonistage oma emale kõik ette lennujaama kohta, kuhu ta peab minema ja kuskohast ta oma pagasi kätte saab. Uskuge mind, see toimib. Praegu ajab see asi mind lihtsalt naerma, kui arg ja saamatu võib olla inimene ja kui mõtetu on karta midagi nii lihtsat. Kui ta lennujaamas ikka väga hätta jääb, siis ooteruumis, ma eeldan ,et olete tal juba vastas, las ta helistab teile siis ning annab kasvõi telefoni mõnele lennujaama töötajale edasi, kes teda siis juba lahkelt Teie juurde juhatab. Head reisi emale ja öelge, et mina reisisin hoopis kaugemale, aga "jäin ellu" vaatamata suurele hirmule.