eins

Uus kasutaja, liitus Tripiga 13 aastat tagasi

0 meeldimist
1 postitust
4 kommentaari
Viimased kommentaarid

Aveline arvatavasti pikendab soodusaega veel,kuna tegemist on firmaga,mis opereerib ühe laevaga ning vahelduva eduga.Konkurendid on temalt enamus sõitjaid ära võtnud.Nimelt oli sama firma teise laevaga eelmisel hooajal pidevalt hädas sadamatega,kuhu ta oli pidevalt makseid võlgu,ning pidi seetõttu kolima vahepeal küll Ventspilsist Riiga ja siis jälle Liepajasse.See info pärineb Läti transpordifirmadelt,kes kasutavad Saksamaale minevaid laevu rekkade vedamiseks.

Kas keegi on reisinud Ave Line laevaga Riiast Travemündesse?

Jättes kõrvale eelnevad mõttetult õelad kommentaarid tähenärijatelt, kes küsimuse lihtsusest aru ei saanud, võin soovitada sulle varianti Tallinn-Helsingi-Rostock laeva(muidugi juhul kui lähed ikka autoga) ja seejärel mööda maad läbi Saksa oled ühe päevaga Sveitsis. See variant on soodus ainult sel juhul kui seltskond suur ja aega palju. Üksinda või kahekesi reisides tuleb Riia-Zürichi lend odavam ja väiksema ajakuluga.

Ööbisin Wroclawis eelmine kevad äärelinnas trassi E67(Helsingi-Praha)ääres, seda teed sa sõidad sinna minnes nagu nii. Seal oli palju väiksemaid motelle normaalses hinnaklassis. Mina sain toa endale ja kahele teismelisele tütrele 180 Zloti eest, kusjuures see sisaldas veel korralikku mullivanni(Seal oli paljudel motellidel väljas reklaam JAKUZI)ja privaatsest auto parkimist.