tuudu

Uus kasutaja, liitus Tripiga 13 aastat tagasi

1 meeldimist
1 postitust
5 kommentaari
Viimased kommentaarid

Lihtsalt infoks, et leidsin sellise lehe https://www.doctorsinitaly.com/

ja broneerisin nende kaudu lastele antigeeni testi. Ettemaksu nad ei küsinud ja kui kohapeal peaks selguma mõni teine variant, siis saan broneeringu tühistada. Rooma lennujaama ei julgenud laste testimist jätta, sest alaealisi ei saanud süsteemis eelregistreerida. Meie reis paari nädala pärast, pärast siis kirjutan ka siia, kuidas asi läks. Juhul kui keegi vahepeal saab kohapeal värskeid kogemusi, siis jätkuvalt olen selle info eest tänulik.

Katzz: meie väljume transiittsoonist - autoga Eestisse :)

Mul jäi mainimata see, et me lendame Riiga. Lätlane sisenemiseks ikka tahab vaktsineerimatutelt testi?

Helistasin Airbalticu klienditoe telefonile 6610819 ja ei olnud mingit probleemi.Mulle oli vastuvõetav, et pikendatakse 31.12.2021.ni.

ma ei tea, kas sellest on abi, aga käisin seal korraks kellegil külas, nii, et saan jagada põgusaid esmamuljeid.Kui lihtsalt otsid kohta, kus magada, siis kindlasti OK. Hotell asub sisuliselt sissesõidu tee ääres (tihe liiklus), üle tee on laht, aga see ei sobi ujumiseks, hotellil on oma (väike ) bassein katuseterrasil. Minu tuttavate tuba oli nõukaaegse väljanägemisega. Need asjaolud kokku oleksid minu jaoks miinused ja ise ma seda hotelli ei valiks. Pluss võiks olla see, et Agios Nikolaose on väga kena, vana kuurordkeskus, meeldiv linnake, kus on tore shopata ja restorane külastada.