Tnu25

Uus kasutaja, liitus Tripiga 13 aastat tagasi

0 meeldimist
0 postitust
5 kommentaari
Viimased kommentaarid

Minu meelest parim on:: my travelcost.com

Huvitav, kas praegu tagasilennul lennujaamas piinatakse sama agaralt? Minu aeg, aastaid tagasi, noored näitsikud(turvaagendid)võtsid IGA reisija ca 20min rajalt maha. Küsimused olid rumalad ja seinast-seina a"la,mis su vanaisa nimi oli. Sisse minnes viskasid koti läbi röntgeni ja kombes. Hoiatati küll, et läheb 3tundi, läks 5minutit.

Olin aastaid tagasi Americanas. Päris kena hotell, kena südamekujuline bassein, basseinibaar grott, tuba pliidi ja seifiga. Lennujaam on kõrval, aga müra miskipärast ei häirinud. Otse randa 10min. Samapalju keskusesse. Ümberringi palju söögikohti. Saab jalutada Tabasse, üle silla Aqabasse. mina tegin 2päevase reisi Cairosse, 2päevase Jeruusalemma. Juba see aeg olid Iisraeli poolel VÄGA head bussid. Cairosse minnes kuni Tabani saime nautida 3km mugavat sõitu, Tabas vahetati buss Egiptuse romu vastu. Too oli küll kolgata tee!! Ah jaa--olin vist esimene eesti passiga, kes sealt läbi läks. Nõksu piinlik oli kohe--kõik muud Tjäreböri reisijad olid ammu bussis... Vabandust, kaldusin mälestusi heietama!! Ühesõnaga--mulle Americana meeldis, aga see oli küll ammu. . . . Paluks kasutada edaspidi suuri algustähti lause alguses ning kohanimedes! Trip.ee

www.costa-linda.net------------väga imeline väike hotell kaunis rannakülas, kiriku kõrval. puhas,vaikne-rõdult ookeani 10m.hotellist 30m bassein. double,merevaatega tuba maksis 45eur. küla nimi Porto da Cruz. Funchali 20km.

Olen loodusreisidega reisinud Tšehhis, Norras, Tatra mägedes, Horvaatias. Oma kogemustest oskan öelda, et neil on väga inimlik ja kogemustega giid, neil oleks nagu oma buss koos bussijuhtidega, see on super. Paari reisi järel tekib bussis juba nagu perekonnatunne. Ja see on jube hea. Veel toonitan, et mul ei ole selle firmaga mingeid isiklikke sidemeid. Nende bussid on olnud alati korras ja puhtad, öömajad kahestes eurotubades, öösõitu ei ole täheldanud. Programmist niipalju, et see superkaunis väikelinn, kõigil oli 1 toaline number(rõduga)50m rannast. Hommikul vöisid minna Veneetsiasse või rentisid auto(mina). Osa logelesid niisama ja olid väga rahul. Lõpuks tulid Krki ja Pagi saared, sealt üles Plitvice järvedele ja siis Ungari kaudu tagasi. Lõpuks kõige tähtsam, inimesi on igasuguseid aga selles firmas osatakse neid kohelda nii, et neil ei olegi midagi viriseda. OK, tundus nagu kiidulalin aga tegelikult proovige korra, lähen ise nendega suvel Lofootidele. . . . Trip.ee lisas suured algustähed, lisas tühikud sõnade vahel ja eemaldas liigsed tähemärgid. Soovitame postitajal enne järgmist postitust lugeda meie kasutustingimusi http://www.trip.ee/kasutustingimused!