katri676

Uus kasutaja, liitus Tripiga 14 aastat tagasi

0 meeldimist
9 postitust
15 kommentaari
Viimased kommentaarid

Tulin just Pariist ja mul jäid üle 10st piletipakist 2 piletit. Hind 2 pileti eest 2*1,27 EUR (üksikuna ostes piletihind 1,70 EUR). Kui kellelgi on huvi, võin piletid maha müüa. Tel: 50 70 969

Ma vaatasin Qatar Airways'i pakkumist, lootes et saab kiiremini kohale, aga seal on tegelikult üsna palju vahemaandumisi (Tallinn-Stockholm-Doha-Manila, tagasi tulles Stockholmi asemel Kopenhaagen). Kas see 700 EUR oleks hea pakkumine või saaks veelgi soodsamalt?

Kas Tallinnast Manilasse 825 EUR'ga on liiga kallis (nov.lõpp-dets.algus)? Või peaks otsima odavamat pakkumist?

Kas kellelgi on kogemusi, kuidas on kõige parem/soodsam Samoale jõuda?

Tänan! Broneerisin majutuse 5 ööks Jack Jungles's, kuna olen selle kohta päris palju kiitvaid kommentaare lugenud. Tagasi Bangkokki lendan Trangi kaudu ja broneerin lähiajal ka sealse hotelli ära. Silma jäi Thumrin Thana Hotel, mis pakub ka tasuta transfeeri lennujaama.

Kui keegi oskab veel midagi huvitavat/vajalikku Koh Lipe, Koh Tarutao või Trangi kohta, oleksin väga tänulik.

Aitäh teile mõlemale! Vaatasin, et Mountain Resortis pakutakse 7 erinevat tüüpi tube. Vahe on vist põhiliselt kuuma veel olemasolus, paremas vaates ja mõne bungalow puhul suuruses. Ma olen küll siiani ööbinud kohtades, kus soe vesi on olemas. Ma ei teagi, kas see kujuneb probleemiks, kui seda pole... Kuna tegemist sooja maaga, siis on see vesi pigem leige kui külm, ma loodan. Ma usun, et 4-5 ööd kohapeal on piisav aeg saare enda ja teiste lähedalolevate saartega tutvumiseks ja muidugi puhkamiseks.

Kuna Trangi kiidetakse ka LP's, siis lähen arvatavasti tagasi Bangkokki sealtkaudu, aga uurin kindlasti ka Hat Yai lennugraafikut.

Aitäh kommentaaride eest! Kui asjad nii, siis valin mõne teise ööbimiskoha. Ja seda baari külastan kindlasti:)

Suured tänud! Mis puutub Porn Resorti, siis valisin selle seetõttu, et seal pidavat k.ilusam rand olema. Millises hotellis/bungalow's te ise ööbisite?

Kas keegi on seal viibinud ka oktoobris? Lugesin LP'st, et sel ajal sajab seal päris tihti vihma.

Seoses Mexicana'ga üks küsimus. Ostsin piletid läbi interneti (Cancun-Mexico City) ja meilile tuli kinnitus broneeringu kohta. Kas ma sellesama paberi alusel saan Cancuni lennujaamast piletid või peaksin ootama e-piletit?

Kas ma saaksin Sinu meiliaadressi?

Üksi reisivat naisterahvast ei vaadata eriti hea pilguga, seal ju teised kombed. Kindlasti midagi halvasti ei öelda, lihtsalt vaadatakse veidi kummaliselt. Riietusele tuleks tõesti tähelepanu pöörata (aga asi pole sugugi mitte nii karm nagu Iraanis). Kuna ma käisin märtsi lõpus, oli turiste vähem (ja üsna palav) ja hakkasin oma teistsuguste riietusega liigagi palju silma. Enne reisi lugesin, et piisavalt sobiv on kanda pikki pükse (jalad kaetud) ja T-särki (õlad kaetud), aga ega ikka ei olnud küll. Arvatavasti oli põhjuseks see, et minu riietus oli nende arvates liialt liibuv. Seega soovitan kaasa võtta võimalikult avarad riided.

Minu kogemuste põhjal asuvad kallid hotellid vaid pealinnas, mujal on üsnagi soodsate hindadega (kui minna turismi kõrghooajal, tasuks kindlasti hotellid ette ära broneerida). Mis puutub ingl.keelde, siis oma reisi vältel kohtasime väheseid, kes ingl.k. rääkisid, hakkama saab siiski alati, sest kohalikud on väga sõbralikud ja abivalmid;)

Ja veel üksi reisimisest... Omaanis on palju meestööjõudu Indiast, kes on oma perekonnast (seega ka naisest) pikka aega eemal viibinud. Ma ei julgeks seetõttu küll üksi, eriti hämaras, ringi liikuda.

Mul oli kavas Puglia piirkonda minna paar aastat tagasi, aga see jäi teatud põhjustel ära. Järgmisel aastal tahaksin aga kindlasti minna. Millal on k.parem aeg sinna reisimiseks (arvatavasti parem vältida suvekuid, kui turiste liiga palju ja temp. ka liiga kõrge)? Ja kuidas oleks k.mõttekam lennata, kas otse Tallinnast Milaanosse (ja sealt auto rentida) või läbi Praha Rooma, või on veel mõni parem variant?