lagle40

Uus kasutaja, liitus Tripiga 13 aastat tagasi

1 meeldimist
1 postitust
8 kommentaari
Viimased kommentaarid

Kas Kidy Touriga on kellegil kogemusi?

Makarskas oli hea vette minna,ei pidanud kaljude pealt ronima mööda treppi või redelit :).Kuigi kiviklibune aga kummisussid jalga ja pole hullu,meil oli tookord ka laps kaasas ja kõik oli ok. Seal ka suured puud,kes ei taha pideva päikese käes olla,siis mõni mees istus nende all :) Ja õhtuti oli seal niisama tore melu sees jalutada,õhtustada ,shopata. Ja tunduvalt soojem oli ka ,teispool mägesid oli ikka tookord väga jahe ja vihmane. Aga nendest rahvusparkidest ma siiski kaldun Plitvice poole. Trogiri kohta omadest kogemustest veel ,et ööbisime mingis Two Lions apartmendis,see oli Ogrug Gornij kandis ja sealt jalutasime õhtuti nn takso paadile ja sõistime Trogiri vanalinna sööma ja niisama ringi uitama.Aga kõik need käimised meil mitme kordse sõitmise tulemused. Ühe korraga ei jõua eriti :)

Tere! Lisaksin juurde ,et meie käisime Pulas aga minule seal peale amfiteatri muud ei meenugi ja laevasõit Rovinji. Aga Plitvice ja Krki rahvuspark jällegi väga lahedad. Plitvice joad ja kosed tõelised looduse imed. Paar aastat tagasi peatusime Ciovo saarel.Sealt väga mõnus variant laevaga Spliti sõita ,vanalinn suht samas, saab ringi jalutada ja jällegi laevaga tagasi. Tunni ringis vist sõitis. Makarskas meeldis õhtune melu ja rand ,pealegi oli seal tunduvalt soojem,kui teispool mägesid! Ja nüüd otsin Dubrovnikusse peatumist aga ükski koht ei tundu see õige :)

Aitähh,info eest! Küsiks veel ,ehk keegi oskab mõnd head apartementi soovitada Dubrovnikusse ,kus ka privaatne parkimine. Bookingust olen otsinud,siiani lootusetult.:)

Nüüd ma küsin natuke rumalasti aga kuidas see piiriületus seal? Passid peavad vist olemas olema,et BH läbida? kas midagi olulist peaks teadma veel?

Oleme 4 korda Horvaatias käinud ja ikka huvitav lugeda ,kuidas keegi kulgeb ja teekond milline.Aga me pole veel Dubrovnikkusse jõudnud,sel aastal mõtlesime ka, kas jaanipäeva paiku või siis hoopis juuli teises pooles .On siin kedagi,kes seal kandis käinud ja mis muljeid on,mida vaadata ,kuhu tasuks kindlasti minna? Ette tänades :)

Meil minek järgmisel nädalal Põhja-Küprosele hotelli Kaya Aremis,kas on keegi seal kandis käinud ja oskab infot jagada ,kuidas seal liiklusega lood,bussid liiguvad või ainult autorent? Tundub suht üksikus kohas. Ette tänades:)

Minul ka 10.04 reis broneeritud Sharmi.Aga jah ,kui reisitõrge tekib seoses terrorismi või streigi vms ,siis ei hüvita kindlustus midagi. Millega seoses siis meil nüüd ohu tase tõsteti,kui seal midagi ärevat juhtunud pole lihtsalt paanikat külvata.Sealsed olijad jagage infi :)