Nunna

Uus kasutaja, liitus Tripiga 13 aastat tagasi

0 meeldimist
0 postitust
3 kommentaari
Viimased kommentaarid

Hotellides saab kindlasti ka paari öö kaupa (iseasi kas kohta on, juunis küll pole veel puhkuste aeg sealkandis), apartmente renditakse tavaliselt laupäevast laupäevani. Meie oleme kaks aastat käinud ja pannud kinni nädal ühes kohas ja nädal teises kohas (eelmine aasta näit Como järve ääres ja Toskaanas, Firenze lähedal). 100-150 km raadiuses saab nii ka vaatamisväärsused ära näha. Arvan, et paari öö kaupa mõistlikku (hinna ja kvaliteedi suhtes) ööbimist on ikka raske leida ja päris väsitav ka.

On siin ikka kõigest juttu olnud. Aga pane Googelisse apartements ja koha nimi, kus lähedal ööbida soovite ja muudkui vali. Tegelikult ega sellega enam väga kaua oodata tasu, paremad kohad nagunii vist juba läinud :). Meie panime eelmine suvi näiteks sellise lehe pealt ööbimise kinni http://www.residencegeranio.com/inglese/chisiamo.php ja jäime väga rahule. See on Como järve ääres.

Olime eelmine suvi nädala Como ääres (Domaso nimelises kohakeses), sõitsime päris palju ringi. Lähedal on Lugano, Maggiore järv, Milaano. Järves on vesi suhteliselt jahe (kujutan ette, et eriti mais), seetõttu hea, kui elamise juures on ka bassein. Kui midagi täpsemat veel, siis võin ka meili teel vastata (leenu505 ät hot.ee).