Tipsy

Uus kasutaja, liitus Tripiga 13 aastat tagasi

0 meeldimist
3 postitust
5 kommentaari
Viimased kommentaarid

Skanseni vabaõhumuuseum on kõige fantastilisem! Junibacken oli sügisel nädalavahetusel nii paksult lapsi täis, et polnud ruumi liikudagi. Nutt-karjumine... brrr Mulle jäi ka mulje, et see on pigem pisikestele lastele.

Robiinia, sinu lugu on tõesti kõhedusttekitav. Kas sa mäletad, kui palju sul ümberistumiseks plaani järgi aega oli? Meil jääb minnes kahe lennu vahele neli tundi. Kui lennuk ka hilineb, siis nii palju vast mitte. Kõige suurem hirm on, et äkki jätavad ka minnes mõne lennu lihtsalt ära.

Kuidas siis nii, et "Raha ei maksa sulle tagasi ükski lennufirma." :( Uurisime kindlustusest järele: nemad tõesti ütlesid, et kui lennufirma on ise oma kellaaegu muutnud, siis see kindlustuse alla ei käi. Meil oli ostetud kaheosaline lend Ryanairiga. Esimese otsa lennu nad lihtsalt tühistasid, tõstes kõik inimesed ümber hilisemale lennule. Aga selle hilisemaga lennates jääme me oma järgmisest otsast maha! Ostsime siis ise uued piletid ühele varasemale lennule. Kas te tõesti arvate, et meil ei ole lootustki tühistatud lennu eest raha tagasi saada?

Aitäh! Aga äkki on meeles, kas toitu sai osta ka eurode eest?

Eks mõned on sind siin juba sõidelnud kah, aga siiski: Mees! Loteriimajutus on absoluutselt välistatud kui lähed puhkusele oma KALLIMAGA!!! Üksi või semudega minnes võib ju proovida, aga kui tahad oma armsamale heameelt valmistada, siis tuleb ikka enne reisi vaeva näha, olusid kontrollida ja hästi planeerida. Loodame, et sind pärast sellist reisi maha ei jäetud.:) Aga endal peaks piinlik olema, mitte süüdistama reisibürood.

Ise käisime Happytraveliga Gran Canarial ja jäime väga rahule. Hotell oli super, saarel reisisime ringi omal käel, sest tahtsime olla omaette. Niipalju kui Happytraveli esindajatega kokku puutusime, tundusid nad küll väga kenad inimesed olevat. Loodan, et nad selles närvesöövas elukutses ikka vastu peavad ja oma rõõmsat meelt ei kaota.