trip-krainetrip-ukraine-dark

miracles

Uus kasutaja, liitus Tripiga 15 aastat tagasi

0 meeldimist
8 postitust
8 kommentaari
Viimased kommentaarid

Öömaja neljale Amsterdamis 15-19.oktoober 2011

Tere, kas sõbralik eestlane üürib välja suuremat tuba/korterit mõneks päevaks, kuhu mahuksid neljane pere (2 täiskasvanut+1 peaaegu täiskasvanu ja üks beebi)? Nimelt võtab üks pereliige osa 16.11.11 toimuvast Amsterdami maratonist ja otsime võimalust veidi mõistlikuma hinnaga majutust leida. Ootame: jule.kaen@gmail.com

www.hostelbookers.com usaldusväärne vahendaja

...tunni ajaga kaugeltki seda kohta läbi ei jaluta...ka sörkimisega tekiks probleeme. Kui huvi pakuvad tunnelid, võimsad müürid, kaljud, vanad kahurid jms, siis arvesta 2,5-3 tunniga. Olemas 2 kohvikut, siwa pood, liivarand, jalgpalliplats jne.

Kuna tegemist tööalase, pikemaajalise täiendkoolitusega, kuhu koguneb eri maade ametivendi, siis mõtlesin lihtsalt veidi meie firmamärki neile tutvustada.

Tänud veelkord,

M.

....või minnes Tripi paremal pool olevast menüüst step by step: aasia...jne "Singapur" seal on neid soovitusi jms piisavalt

On hea pakkumine, soodne, võimalusterohke ja lisaks kõigele ka nauditav lennukogemus (niivõrd kuivõrd lend üldse saab olla nauditav). Ise läheme aprilli alguses: Istanbul-Dubai-Sydney-Auckland-Singapur-Sri Lanka.... Kusjuures Uus-Meremaal mõlemad saared (Aucklandist autoga Queenstownini ja sealt tagasi Qantas lennukiga Aucklandi) ning Singapurist paneme nädalaks Borneole AirAsiaga ja tagasi)

Edu,