marcdamn

Uus kasutaja, liitus Tripiga 13 aastat tagasi

0 meeldimist
0 postitust
4 kommentaari
Viimased kommentaarid

Minu teada on siin kaks naisterahvast aktiivselt öömaja pakkunud – keegi Ulve nimeline ja Vic70 ehk eelpool mainitud Victoria. Meie peatusime Victoria poolt pakutud korteris ja mega rahul. Tema siin hindadest ja majutusest pikalt laialt kirjutanud. Vaata tema postitusi. Ja meile osutas ta vaga suurt abi - olime transpordisterigi tõttu lennukist maha jäämas.

Sinule hbert on sapised märkused teiste suhtes igati ok nii et mõtetu seletada - liiga peenike aspekt sinu jaoks, ega sa vahet näguini ei tee.

Olen enamasti Trip-i lugeja, aga nüüd võtan kul sõna ja minu 100% poolehoid Teile. Minu arvates normaalsed eestlased ei tohiks siin kohal vaikida – koik ei motle nii nagu mõningad tegelased kes siin aktiivselt kommitavad. Muideks teatud elemendid võiksid olla avalikes portaalides ettevaatlikumad rassistlike kildude loopimisega. EU seadusandluse järgi on avalik rassistlik materdamine karistatav. Toimetus võiks ka portaali eetilist palet jälgida ja igasugu agressivne jura võiks olla tsensuuri all.

Ühinen eelmise postitajaga. Peatusime ka seal ja kõik väga lahe!