trip-krainetrip-ukraine-dark

uus

Reisisell, liitus Tripiga 15 aastat tagasi

8 meeldimist
13 postitust
87 kommentaari

3 külastatud riiki, 2% maailma 195st riigist

Viimased kommentaarid

Aga kas LA liikuda pigem metrooga, taksoga või ikka´gi rendiautoga? Ja ma loodan et ikka shoppamiseks muid kohti ka kui ainult neti poed?:D

Kudas seal shopinguga on? Ja kas mõtet oleks hotell vaadata pigem randa vöi siis hoopis kuskile linna? Kas keegi on sealt läinud mehhiko kruiisile? Aitäh:)

Ja Napoli ikka väga kaugel:) Aga Milanost on hea rongiga põrutada näiteks Veronasse pole pikk ma oli vast mingi 1,5 tundi rongiga või natuke rohkem. Minu isiklik lemmik on muidugi Como äärne kuhu sinna sõitis ka umbes rong sama kaua see on nii ilus koht täiesti südamele midagi:) Siis ka Veneetsia ei jää kauges tegelt me vaatasime kui Veronas olime et sinna oleks ka suts võinud minna aga kuna me olime juba Veneetsias käinud siis ei läinud. Ja piletid olis suhtleised odavad ka nendesse kohtadesse kuskil 20 euri piires või natuke peale üks ots. Oleneb kella ajast:) Meie tegime näiteks nii et hommikul läksime rongijaama ja vaatasime kuhu läks esimene rong ning meie kriteerium oli et sõit ei kestaks üle kahe tunni ja et ühe suuna pilet poleks üle 30 euri:)

Kas keegi on nendega sõitnud ameerikasse? Olen vaadanud et teevad sinna mega odavaid lende aga tahaks ikka enne kommentaare kudas nendega sinna sõita oleks?:)

Kaukas te plaanite Bergamosse jääda siis? See on väike linn ja no kaks päeva maks seal, kauem kindlasti pole seal midagi teha. Kuigi meie olime seal ainult ühe päeva. Aga Mialnost lähevad rongid igale poole ja suht odavalt. Nt Como järve äärne, Verona jms.

Mina usun et jõuad kenasti kuna sa oled sama terminalis ma olen ise kaks korda lennanud seda kaudu kuigi mul on suuremad vahed olnud aga ega seal kaua aega ei lähe eriti kui sul ära antavat pagasit ei ole ja muidugi kui lennuk ei kavatse meeletult hilineda. Meil tuli pagas ka seal suht kiiresti.

No mina armusin oma Florida tripil Clear Water Beachi see oli köige ilusam rand terve reisi ajal meile meedlis seal kohe nii väga et me alguses pidime peatuma seal 2 ööd aga ostime ühe öö veel juurde. Muide kõige vähem meeldis mulle üldse terve tripi ajal Orlandos aga meil oli seal üks jama hotelliga vöibolla ka sellepärast. Ja mina isiklikult oleks tahtnud rohkem aega veeta ka Miamis. Ja linnadest oli veel väga mõnud Naples. Ja osa ajast viibisime meie üldse Bahama kruiisil mis oli eriti mõnus:)

Aasta 2014 algas Põhja-Itaaliaga, jätkus Tenerifega siis uuesi Itaaliasse see kord Kesk- Itaalia ja löpetuseks USA Florid ja Bahama. Ning sekka ka möned tripid Rootsi ja Soome. Aasta 2015 alga kindlasti kohe Kanaari saartega ja broneeritud on ka maiks Kreeta ja aasta lõpupoole plaan kas Tai vöi uuestu Usa siis juba Kalifornia. Nii ja vöibolla mõned pisikesed tripid veel:) Nii et oli põnev reisi aasta ja loodan et uus aasta tuleb veel reisirohkem:)

Hei, kas keegi oskab öelda kudas seal lennujaamast omal käel sinna Maspalomasse jõuda? Kas mõtekas kohe võtta rendi auto kas seal lennujaamast saab võtta? Või liiguvad sinna bussid? Või siis takso kas takso kallis? Ja kas nädalaks umbes 100 euriga saab rendiauto? Aitähh!!!

Meil plaan minna Grand Canariale Maspalomasesse siis jaanuari viimane nädal, kavatseme minna ise omal käel Ryanaeriga. Olen käinud Tenerifel ja usun et hinnad seal enam vähem samad aga kas keegi oskab öelda kas ilm sellel ajal okey? Ja äki kellegil mingi hea öömaja pakkumine:D?

No meie panime ka sest läksime edasi seal aga samas tulime ka tagasi ja olime ka veel nädala seal ja meilt lihtsalt küsiti seal piiripeal kuhu kui kauaks ja no ma ei tea meil probleeme ei tulnud. Kuigi ausalt tüütu see värk seal on:D

Soovika ka kuhugi minna Jaauari keskel kus oleks nii enam vähema 20 kraadi. Ei saa eriti kaugele minna sest kooli aeg aga umbes 7 päeva vöiks ju ära olla. Aga ei taha ei Egiptusesse ega Tenerifele käidi korduvalt. Kudas Marokos sellel ajal ilm? Või näiteks Alicantes? Või oskab keegi soovitada üldse mõnda teis kohta? Aitäh!!!

No meie just tulime ja põhimõtteliselt kõikidele asjadele kassas lisandus alati juurde mingi summa,ausalt ma ei süvenenud mille järgi aga igal summal oli see erinev et ju siis mingi kindel protsent mis juurde pandi. Ja hotellides ja auto rendil kõikidele asjadele pidime kohapeal juurde maksma siis selle protsendi v kuurordi maksu kuigi meil oli näiteks eelnevalt enne juba hotell makstud.

Ütlen ausalt me käisime nii Miamis kui Naplesis ja Orlandos outletides ja üldiselt olid hinnad samad ja poed ka kõige parem oli minu meelest Naplesi oma seal oli paar sellist poodi mida kuskil mujal ei olnud.

Nii meie praegu oleme teel orlandosse aga ühe öö ööbisime siis Naples ja kaheks ööks tulime siia clearwater beachi aga täna otsustasime siiski veel ühek ööks siia jääda ja siis põrutame edasi orlandosse.oleneb mis te siin vahepel teha soovite.meie valisime selle koha just selleks et soovisime aega rannas veeta.aga bronnid oleme teinud kõik läbi bookingu.

Lähen järgmine nädal Bahama kruiisile kui tagasi vöin kommentaare jagada:)

meil oligi plaan kasutada tegelt nutitelefoni:)

nii et ma peaksin pigem läbi saksa saidi vötma?

Ma täna vaatasin natuke neid hindasi see Dollar tuli ikka suht odav seal näitas nagu Total nädal 96 dollarit sentidega kas see liiga ulme odav v?

Kas keegi on kasutanud sellist autorendi firmat USAs nagu DOLLAR? Ma vaatasin et sealt tuleks köige odamam praeguse seisuga rent:) Aitäh vastamast!

No selge siis vast ikka saan sest mul edasi tagasi piletid ostetud ja plaan ainult kaks nädalat Floridas olla:) Ja sularaha ka neile ette näidata kui nad just miljoneid näha ei taha:D Tänks teile:)

Kui suur tõenäosus on et ei saa sellest ametnikust läbi? Mul mineks esimest korda septembri!

August on köige hullumeelsem aeg minna Veneetsiasse:D Ise käisin ka sellel ajal, enam ei läheks:D Aga soovitan aega varuda:D Jõudu!