Katu

Uus kasutaja, liitus Tripiga 13 aastat tagasi

0 meeldimist
0 postitust
4 kommentaari
Viimased kommentaarid

Ei ole Tartust, Tallinnast olen. Lihtsalt jaanipäevaks vaja Tartusse jõuda. Ma ka hetkel veel ei tea, kas 22sel saab vabaks. Kuna rong ju Tallinnast Viljandisse käib, siis sobib algus Viljandist.

Ei oska küll öelda, kui palju seda piiril küsitakse, aga kuna see on üsna odav, tee notari juures igaks juhuks ära. NB! notari juurde peavad siis ema-isa minema ja neil peab oma pass või id-kaart kaasas olema, pluss sinu sünnitunnistus (kui notar nõuab). Enne võid mõnda notaribüroosse helistada ja täpselt üle küsida, mida tahetakse. Üldjuhul teahkse seal teks valmis ja vanemad annavad kohapeal vaid allkirja. Palu kindlasti inglise keeles teha, sest eestikeelsest pole ju kasu ja hiljem eestikeelset ametlikult tõlkida lasta läheb juba kalliks.

3nda tee radadele olen vast kõige rohkem sattund, see ei oleks esimene eelistus. Kui jaaniks tagasi olla, siis eelistaks lõpp-punkti praeguste plaanide kohaselt võimalikult Tartu lähedast, nii et see 2 tee oleks päris hea ja tundub väga huvitav ka.

Mõte ka sel suvel Eestis rattaga ringi sõita, aga veel pole konkreetseid plaane ega kaaslasi. Kas 20-24.juuni ei tahaks ühte 5 päevast retke teha? Omal rattamatka kogemusi nii välismaal kui Eestis, aga väga kihutaja ei ole. N29