Kollanelepatriinu

Reisisell, liitus Tripiga 13 aastat tagasi

0 meeldimist
1 postitust
5 kommentaari

1 külastatud riiki, 1% maailma 195st riigist

Viimased kommentaarid

Just see! Aitäh! Minu jaoks oli uus, kuna alles nägin selle reklaami - pole mingi eriline telekavaataja:).

K.

Saabusime täna – hinnang on ainult suurepärane!

Toitlustus: pearestoran Marrakesh, milles pakutakse suurt valikut igasuguseid sööke, alates friikartulitest ja erinevatest suurepärastest grillitud/praetud/ahju/keedu juurviljadest ja lihadest. Pearestoranis saavad siis punase paela omanikud (standardtoad) süüa hommikust, lõunat ja õhtusööki. Lisaks pakuvad vist vähemalt 2 baari (1 rannas ja 1 basseini ääres) erinevaid snäkke (meie ei kasutanud, kõht oli niigi täis kogu aeg:)). Lisaks saab lõunat ka ranna lähedal olevast baarist – pakutakse pitsat. Mulle meeldisid väga Marrakeshi-s pakutud erinevad pastaroad – ise ütled, mida pastale peale tahad ja kas tahad penne-t, spiraalmakarone või teokarpe või spagette vms.

Õhtusööki pakuti veel a'la carte restoranides – kalarestoran, Itaalia restoran, Oriental restoran ja Hiina restoran. Käidud sai kalas ja orientalis, mis olid suurepärased. Hiinasse ja Itaaliasse oli nii suur nõudlus, et ei viitsinud oodata. A'la carte restoranidesse tuli eelnevalt broneerida – fuajees konverentsiruumis hakkas kell 10:00 iga päev registreerimine pihta ja kui õnnestus õigel ajal seal olla, et ära registreerida, olid õnneseen:) Kala ja orientaliga probleeme ei olnud – bronnisime sama päeva pealelõunal samaks õhtuks. Lisaks on rohelise käepaela omanikele (sviitide kasutajatele) Aquamarine restoran, kuhu teisi ei lasta ja veel paar Executive lounge ka kuhu ka teisi ei lasta:D

Joogid all inclusive: kõik super! Enamuse puhkusest veetsime keskmise basseini ääres jooke tellides ning sealne barman Islam oli vääga tore ja jookidega ei koonerdanud. Või tegelikult, mitte üheski restoranis/baaris ei koonerdatud:D Lobby-bar-is ja õhtusöökide juurde sai ka erinevaid huvitavaid Egiptuse kokteile tellida a'la – Green Love, Angel Face jne.

Toad: algselt pidime olema standard toas, kuid tuli välja, et standardeid ei olnud ja reisibüroo pakkus meile superior tuba. Hotelli jõudes selgus et ka superior toad olid overbookitud ning meie saime Junior Sviidi. Superlux! Ilmselt ca 15m2 või isegi rohkem (mul ei ole hea ruumitunnetus:P) kaks dushi, 1 vann, rõdu, kaks Queen size voodit, SAT-TV vist 5–6 inglise kanaliga, kust pidevalt uuema aja Hollywoodi actionfilme jms lasti (k.a seriaalid nagu Heroes, Desprate Houseviwes, Angel, Dirt Now jne). Lisaks muidugi vene, araabia, saksa ja vist prantsuse kanalid ka. Üksainuke miinus kogu reisi juures, (õnneks väike miinus;)) oli see, et tuppa neid “rätikuloomakesi” ei tehtud, kuigi jotsi sai ka korralikult jäetud – võibolla ei olnud sviidi jots 5 dollarit ühe korra eest siis tõesti piisav:P aga rohkem ma küll ei raatsinud panna:D

Basseinid ja lapsed: vesi oli suht jahe, kuigi lapsi, kes hotellis olid, see ei häirinud üldse. Lastele oli muidugi ka oma, soojendusega bassein, kuid seda me ei proovinud;) Lastele olid mitmed liumäed basseinides, veetorud, activity “bar-id” -st näiteks oli Kids Club, kust lapsed said friikaid ja jäätist päeva jooksul tarbida, piljardisaal ja muud mängulauad ja mänguasjad. Lastel tundus igatahes seal väga tore olevat.

Health club: mingid egiptlased käivad siis Health Clubist mööda basseinide ääri ringi ja otsivad “valgeid”, kes pole veel punaseks läinud ja küsivad kohe, et kas first day :D nojaa ja siis pakuvad nad sulle erinevaid massaaze – aroomi, tsellu jms, afropatse, maniküüri jms. Hind oli aroomimassaazil 30 EUR.. vist või oli 45.. üks kahest:) ja mingi kompleksmassaaz, mis sisaldab mingeid erinevaid protseduure oli vist 75 EUR-i.

Poed: mina isiklikult ei soovita hotelli territooriumil olevatest poodidest midagi osta, sest nagu te arvata võite, on seal palju kallim. Piisab kaks sammu hotellist välja astuda ja leida 24/7 market, kus on fix hinnad ja peaaegu kõik vajalik olemas. Hinnad Egiptuse rahas ja soodsad (võrreldes hotelliga). Võrdlus: hotellis maksis 1 kommikarp 40 kohalikku, 24/7 marketis 11 kohalikku;)

Muidu on tegemist väga suurel alal oleva hotelliga, kus on ikka päris palju vaeva nähtud selleks, et külalised rahul oleksid. Enamik külastajaid olid inglased, sakslased, itaallased ja prantslased. Venelasi oli vähe, eestlastest olime enam-vähem ainsad. Julgen soojalt soovitada, kõhuhäda ei saanud – sõime kõike, ka puuvilju/juurvilju, jõime kõiki jooke jääga, mitte mingeid probleeme ei olnud. Väga hea hinna ja kvaliteedi suhe, kui soovite päikesepuhkust, kus te millestki puudust ei tunne ja nõuate head kvaliteeti.

Kui keegi veel millegi kohta küsida soovib, olen olemas:) Ei jõua kõike kirja panna, kuigi veel oleks palju palju kirjutada:D

PS: lisan selle ka, et alati on kõikide hotellide juures võimalik viriseda - küll on vannitoas silikoon halvasti paigaldatud, küll ei ole kellegi jaoks teenindus piisavalt kiire. Minu isiklik arvamus on see, et Egiptuse hotellidest, sh ka 5* hotellidest ei ole mõtet otsida ehituslikku kvaliteeti, mitte lasta end häirida pisiasjadest ning tunda lihtsalt elust mõnu. Ja muidugi - Ultra All Inclusive Executive pääs garanteerib teile kindlasti parema teendinduse - kuid seda juba vastava raha eest:)

Kas keegi teab sellest hotellist midagi? On seal olnud? Palun muljeid..

PS: kas siin on ka aprilli alguses minna plaanijaid? Tahaks ise 10-14 päeva olla, kuid tundub, et ainsana on hetkel veel 7-päevased pakkumised.

  1. taksohind pole antud teemas nii oluline topic, et seda lahkama hakata
  2. giid ütles selle hinna ja kuigi kauplesime ikka päris palju, alla ei saanud
  3. oled sa olnud ise Amar Al Zaman hotellis ja sealt Naama Baysse sõitnud, et oskad nii targutada?
  4. ja kui aus olla, siis ei olnud sellest 50 kohalikust kahju, kahju on nende elust seal ja kitsidest inimestest. Kui Sinu arvates on see mõttetu rahakulu - fine, see on Sinu arvamus, kuid lolliks ei tasu sellepärast teist inimest küll tembeldada eks. Natuke rohkem tolerantsust!

Huvitav on see, et miskit on trip.ee-s lahti - see teema on juba olnud ning isegi 4 vastust oli, kuid otsides nüüd selle hotelli kohta midagi, ei tule üldse vastuseid. Igatahes meie käisime Märtsi lõpus-aprilli alguses ning jäime väga rahule. Super teenindus, väga väga sõbralikud kelnerid ja üldse hästi positiivne ja mõnus keskkond/seltskond. Venelasi oli suht palju. Toad nagu toad ikka, ei midagi erilist, kuid ei midagi jama ka, meie jäime väga rahule - süüa juuba oli nii palju kui sisse jaksad süüa/juua ja rohkemgi veel. Naama Bayst 7km kaugusel, taksoga päeval minnes 50 kohalikku raha.