mbazzi

Reisisell, liitus Tripiga 13 aastat tagasi

0 meeldimist
0 postitust
7 kommentaari

1 külastatud kontinenti

2 külastatud riiki, 1% maailma 195st riigist

1 külastatud linna või piirkonda

Viimased kommentaarid

Ära reisibyroo kaudu kyll midagi telli. Kohapeal ikka köik. Kui muidu ei leia, siis on ka ju infopunkte kohapeal!

Rootsis on toit odavam kui Taanis. . . . !

ma ajasin kopenhaagenist oleva uganda saatkonna kaudu. aega vöttis vast 3-5 päeva!

köige väiksem ongi 2 zone kaart, mis maksab 125dkk ja yks klip kehtib 1 tund.kui teed 2 klippi, siis see teeb juba 4 zone ju kokku ja see kehtib 1.5h. see pilet kehtib nii bussis, rongis kui ka metros!

me vötsime ikka sula kaasa ja siis kaart oli tagavaraks kaasas. lennujaamas oli kusjuures silt jah yhes poes et alla 6euri ei saa maksta kaardiga. mul oli pudel vett vaja ja paar senti jäi puudu..siis ajas kyll nats närvi:) aga enamus kohtades saab ikka kaardiga maksta!

meie käisime ka tenerifel. kuna elame ise taanis, siis siit ostsime piletid. viimase hetke pakkumisega. eekudes maksime siis 8800 kokku, 2 inimest ja loterii majutusega. porto de la cruzis olime ja jäime rahule. hotell, 1 toaline korter oli meil köögiga tegelikult. ise tegime syya ja ilmad olid ka ok. karneval oli super lahe! natuke sadas ka,a kohalikud ytlesid, et karnevali ajal pidi alati sadama..siis peseb tänavad enne ja peale karnevali puhtaks:) loro pargis veetsime ka tunde muidugi..mönus koht! ideaalne nädala aja puhkus minu meelest!