mummi

Reisisell, liitus Tripiga 13 aastat tagasi

3 meeldimist
2 postitust
24 kommentaari
 

5 külastatud riiki, 3% maailma 195st riigist

1 külastatud linna või piirkonda

Tahab minna

Viimased kommentaarid

Kui sa lähed hotelle nautima,siis vast mitte,aga kui merd ja päikest-siis kindlasti!!!

24.01 pühapäeval saabus hurgaadasse 5000 turisti!Nii,et -reisige ja nautige ilma ja inimesi!!!

Mis hotell on Golden Rose?Kas rand on kaugel hotellist? Ette tänades

Käisime novembris ja viisa hind 25.USD,ka lapsele sama hind,

Palju maksab momendil viisa Hurgaada lennujaamas .

Oi,oi,mis ma jahun,ikka 17 USD.

Kuulsin,et 17 euri maksab lennujaamas!!!

Tavaliselt jäetakse tippi voodile. Mina oma kuuel korral käimisele ei näinud tõesti toakoristajat seal kordagi toas. Hommikul läksin hotellist minema ja peale lõunat saabusin(ju siis sellel ajal koristasid)

Täpselt ei mäleta ,aga äkki oli 25.-USD. Käisin korra sealt läbi ,aga ei kasutanud seda teenust. Kalliks pidasin.

Tere. Eelmise aasta märtsis oli hotellis Roma selline saun täitsa olemas.

To Tsultanja. MAHAJÄETUD ühikad,mitte asustatud ühikad(nendes annaks ikka pesitseda)

Olen ka mitmeid kordi Hurgaadas käinud ja olnud 2tärni hotellides,aga sellist asja nagu hotell royal city ,pole tõesti kusagil näinud.Olime kolmekesi 15.03 alates aga esimesel õhtul tuli giid ja pakkus meile sama varjanti,et maksame juurde ja läheme teise hotelli,muidugi me nõustusime. Ei ole ka viriseja,arvasime,et saab hakkama .Magamiseks ja pesemiseks küll,aga võta näpust.. See hotell nagu mahajäetud veneaegsed ühikad. Tõsiselt peaks meie reisifirmad kaaluma,kas müüa seda hotelli või mitte.

Ostma pead viisa lennujaamast. Nii kui sisened hoonesse ja vaatad otse ette on seal väikesed putkad ja annad 15 dollarit ja pannakse viisa passi. Ise just novembris tegin niimoodi. Ei midagi keerulist.

Käisin seal rannas novembrikuus, võrreldes kaks aastat tagasi on muutused paremuse poole. Uued madratsid ja uued lamamistoolid ja uued varjualused tehtud. Ja randa igapäev riisuti ja koristati. Kenaks on muudetud.

Mina tulin laupäeva õhtul lennukist välja (õigemini lennuk maandus)22.05ja lennujaamast väljusin kohver käes22.25, Bussipeatus on kohe, kui lennujaamast väljud näha. Kaks minutit ja oled peatuses. Jõudsin bussi peale mis välju 22.35. Nii, et pool tundi ja kõik oli korras. Isegi ootasin seal bussipeatuses veel natuke aega. Aga spetsiaalselt vaatasin kogu aeg kella, sest tahtsin teada kui palju aega kuskil kulub. Nii, et 55 minutiga pekas sa küll vabalt jõudma.

Sellel hooajal otselennud võeti maha Air Balticul, lennud mis läksid Riia lennujaamast väljumisega. Ka mul oli ostetud juba varem liinilend, aga eelmine nädal tühistati kõik liinilennud Hurgaadasse ja Sharmi sellel hooajal , aga minu lend asendati charter lennuga. Võibolla leedukatel toimub otselende.

Saad 26.07 väljasõit Alanysse , Türki. 2990.-

Mine bookinghouse kodulehele ja sisesta alguspunkt Riia ja sihtpunkt Hurgada. Alates kuskil oktoobri lõpust ja muidugi kui paned alguspäeva teisipäevase päeva peale - on hind soodsam. Kuigi hinnad tõusevad igal nädalal. Aprilli algul oli sama pilet kuskil 4770.- ja nüüd juba 5479.- Ja muidugi mõni reisibüroo aitab sind kindlasti, nagu näiteks Goadventure, aga siis lisandub natukene teenustasu , kusagil 60.-80. krooni. See on edasi-tagasi lennupilet.

Malborot ei tea, aga plokk LM maksis 47,50 LE ja mentooliga Mondiali plokk oli 40.00 LE. Need hinnad olid fikseeritud hindadega Kleopatra kaupluses Hurgadas, aga tänava pealt ostes muidugi odavam, kuid võid saada sõna otseses mõttes paska. Vesipiibu tubaka eest 20.00 LE 10 pakki ehk 1 plokk.

Ametlikult võib üle piiri tuua - kas 10 pakki sigarette või 250 grammi tubakat. Kevadel saime tuua 5 plokki sigarette ja ei mingeid probleeme aga nüüd sügisel võeti üleliigne kõik ära. Ma arvan millegipärast,et meil olid vesipiibud kaasas ja siis kindlasti toll arvas, et on tubakat ka ja nii nad meid seal puistasidki.

Käisime aprillis lätis ja piiril polnud mingit kontrolli aga piirilt edasi umbes kilomeeter oli läti migratsiooniamet ja palus dokumente näidata.Nii,et dokustaadid kaasa!

Isegi 11-ndal aprillil hea lugeda sai ikka naerda kõva häälega.Kindlasti sinuga oleks mõnus seda reisi ette võtta.

Lugedes siin ka eelnevalt artikleid selle hotelli kohta ei julgenud ka erilist midagi loota, aga käisime märtsi lõpul ja tõesti pole sellel hotellil viga midagi. Toas külmkapp, konditsioneer, telekas, kust näed isegi vene esimest kanalit, pesemisvõimalused ideaalselt, kuigi sooja vett pidi natuke kauem laskma joosta. Toit oli super, õhtul ja hommikul polnud ka viga. Basseini ääres saab päikest võtta ja oma rand kohe üle tee. Puhkamiseks ideaalne.