imrereino

Reisisell, liitus Tripiga 13 aastat tagasi

0 meeldimist
1 postitust
7 kommentaari

1 külastatud riiki, 1% maailma 195st riigist

Viimased kommentaarid

Vene saatkonnas tasuta. Koos passiga

Kui oled miskis suuremas linnas, siis on netiühendus ok. külades ei pruugiu olla isegi tel.ühendust. Samas on seal kõik ok, kuna kõik on sõbralikud. See maailma stabiilsemate riikide maa. Ära karda

Tegelikult olen läbinud 150 erinevat maad ja paljusid neist kuni 8 korda (ära loe erinevate maade hulka) ja Keenia, Tansaania oli üks lahedamaid. Naistel ja meestel võib seal tõeti olla probleeme. Nimelt abieluinimestel, kes ei pea pühaks oma abielluvannet. Olles olnud ka kunagi karmis "sõjapiirkonnas" Sri Lanka peatänaval, Stockholmis, rahvavapustustel Kreekas jne., siis võin Teile väita, et NTV, RTV, CNN, BBC, ETV ei kajasta Teile tegelikku olukorda. Seal on inimesed ok ja ka need õllehinnad ei tõuse. Ise reisin 22.04.2010-6.04.2010, jälle Keeniasse läbi Londoni. Kui tahate tulge kaasa, et näha tõelist elu Aafrika mandril. Seal on loomad, mida näete vaid loomaaias või pildiraamatus. Inimesed, kes on sõbralikud, ookean, kuhu saab sukelduda. kirjutage, kui on liitujaid. lennupilet maksis vist London- Keenia 4000 kr. Imre . . . Toimetaja korrigeeris teksti ja paneb postitajale südamele, et kohanimed algavad igas lauses suure tähega.

Üldiselt on ju nii, et iga loll leiab oma otsa, kuid Keenias ei ole seda küll kuidagi kogenud (ka ei märtanud, et seda oleks kerge välja teenida). Olin Nairobi hullemates slummides ja siis tulin tagasi ranniku äärde tagasi. Vahepeal nägin küll rahutuid inimesi, kuid need ei olnud mitte agresiivsed valgete vastu vaid sõjaväega konfliktis. Sa vist oled ise vist natsa põmmpea BMV mees ja kardad omasuguseid. Ise elasin seal nairobis mõned päevad slummis ja sain isegi tasuta vett, õlut jne (naisi ei tahtnud, kuna AIDS möllab seal täiega). Võta reisi rahulikult ning kompleksivabalt. Homme lähen teist korda Indiasse Mumbaisse. Kui on liitujaid, saatke mail imre.reino@mail.ee.