leedriin

Reisisell, liitus Tripiga 13 aastat tagasi

1 meeldimist
5 postitust
8 kommentaari
 

Tahab minna

Viimased kommentaarid

Türgi

Millist hotelli soovitate Alania,Antalia piirkonnas(4–5 tärni), kus poleks venelasi(vähemalt oleks vaikses vähemuses)Tahame minna 5 aastase lapsega(kindlasti lapsesõbralik).

Lennujaamast hotelli on meil hotelli transfeer.Kuidas edasi parem on? Nagu lugenud olen võime oma kohvri alles 4-5 päeval kätte saada.Natuke uskumatuna tundub,et Tallinnast paneme kohvri lennukile ja Mauritiusel ta meid ootab.. Aga tänud ja igasugune info tervitatav!

Kuidas pärlitega lood(loomulikult kasvatatud pärlitest jutt)? Kas saadaval kulla ja hõbedaga kokku tehtud ehted? Kas petukaupa ei tehta? Või pärlid niisama paelale aetud ja suva kinnitus. Asume idarannikul. Paluks mõnda normaalset taksojuhu telefoni! Kas võib julgelt kasutada ka mitteametlikke taksosid?

Mis hotellis peatusite? Meil vist hotelli otsus kindel saime väga positiivse tagasisideme Residence Capri kohta. Kas Prantsuse õhuga jäite rahule? Või läksite üle Londoni? Pagasi probleeme ei olnud?

Kas soovitate liigelda taksoga või autot rentida?

Tänan, aga ikkagi hotelli infot tahaks-Residence Capri meil broneeritud--apartement neljale, kas ok.

Ikkagi paneb hotell vähe muretsema. Sööke me ei soovinud, aga hotell peaks olema puhas ja loodetavasti on rannale lähedal. Paluks väga informatsiooni!

17.märtsil plaaniks minna üle Helsingi ja Pariisi