ah22

Uus kasutaja, liitus Tripiga 13 aastat tagasi

1 meeldimist
9 postitust
55 kommentaari
Viimased kommentaarid

Ehk on abiks: www.abroadband.com ;)

Aga arvutis (süsteemis) on andmed küll. Kui check-inis oma kohvri ära annad, siis nad näevad andmeid...Teine asi on lihtsalt käsikohvriga minnes lennuväravasse...minu meelest nad skännivad pardakaarti ja siis võivad ka näha, mis doki andmed sa sisestasid?

Tere! Selline asi, sai ostetud kahele edasi-tagasi piletid. Raha võeti arvelt maha, aga lõpus jäigi leht laadima tavapärse kirjaga: palun oodake... MyBookingu all on lend kinnitatud, aga meili peale pole kinnitust tulnud. Mis te arvate?

Edit: Jõudis kohale meili peale.

See kuuskede nali on juba vana nali. Btw: Aga siiski, keegi võiks meenutada seda kuuskede nalja, avaldati taoline ka Ekspressis.

Aga proovi oma lend leida teiste variantidega (2 & 3), Online check-In`i lehel.

Lend lennuplaanis ikka on? Kas sisestasid oma lennu tuvastamiseks (check-in tegemaks) ikka õiged andmed?

Arvan, et kui Sa võtad esimeste seas kohad järjekorras, siis pole vajalik PB. Tallinnast lennates, panid mõned keenijused käsipagasi järjekorda ja läksid ise istuma. (Y)

Ka mina olen täpitähtede asemel kasutanud tavalisi.

Käsipagasi kaalu-kontrolli kohta küsisin lihtsalt huvipärast, mõtlesin et - sellepealt saaks veel raha teenida :D. Samas 10kg pole teab, kui palju. Kui juba kohver kaalub 2-3kg.

Kui palju võib käsipagasi ülekaal olla?

Selline küsimus: Kas/kus (veel) kontrollitakse turvavärvas/lennuväras käsipagasi kaalu? Mingi aasta või paar tagasi paluti Riias turvakontrollis käsipagas kuulu peale panna. Kogemusi?

Tegelikult on veel üks Pre-pay Mastercard, aga neid müüakse vist ainult Iirimaal, nt Dublinis.

http://www.boards.ie/vbulletin/showthread.php?t=2055794082&highlight=ryanair´

Tnx dude. Checkisin bookingut ja booking on täitsa olemas.

Tere! Hakkasin ostma Ryanairi lehelt piletit, vajutasin "osta nüüd" ja siis tuli ette tavaline kiri: "palun oodake, ostu teostakase või waht ever" ja siis lõi ette kirja et "session on locked" , kuigi oleks pidinud ette lööma bookingu kinnituse. Igal juhul sain meilile meili, mis kinnitas, et booking on kinnitatud.

Kõik ok or what?

IMO on trip ünsa cool place. :)

Nii, nagu ma aeu sain tühistas AirBaltic 5 eurose check-ini tasu. Piletid said ostetud ca 2 nädalat enne uudist. Millal see kehtima hakkab? Kas see täheb, et kui nüüd online check-ini ei tee, võib lihtsalt minna lennujaama check-in on tasuta?

Tere!

Plaan osta uus käsipagas. Vaatasin siin mõne lennufirma lehele ja kõigil väikesed erinevused käsipagasi suurusele! Mis võiks see MAX suurus olla? Tänud :)

Heia!

Niisiis, hakkasin ka mine liituma selle BalticMilesi asjaga, aga kui ma taotlen seda netis, siis tuleb ette lahter BalticMiles Mastercard, et a-la olen eesti, Läti, Leedu elanik ja soovin seda, aga kui ei soovi seda, siis ei pane sinna linnukest? Ja saan tavalise BaltiMiles Card-i?

Kas mõnes Eesti kindlustusfirmas saab sõlmida kindlustust ka siis, kui isik viibib hetkel välismaal ja reisialgus on samuti välismaa. Soov teha kindlustus netist.

Nii! Tahaks Check-ini varem ära teha, kuid minu tagasi lend ei mahu selle aja sisse mille jooksul saaks teha mõlemad check-inid. Kas on võimalik teha esialgu ainult ühe otsa check-in ja siis mõned päevad enne tagasilendu vastav check-in?

Ja veel: kui mul on ära andav pagas, kuhu ma selle viima pean?

Lähen lennujaama, annan pagasi ära (kuhu?), läbin turvakontrolli ja lähen lennuväravasse?

Tänan.

Ma ostan igal juhul bussipileti ära, kuna arvan 55 minutiga jõuan asjad korda saada lennujaamas, sest muidu peaks seal passima niisama. Kus buss ikkagi peatub üleval lennujaama juures või all tava bussipeatuses?

Tere, lennuk maandub Riias nii, et mul jääb 55 minutit, et jõua Lennujaama juures väljuvale Tallinna poole suunduvale bussile. Mul on veel vaja ka pagas kätte saada. Kas jõuab? Kus buss täpsemalt peatub? Kas lennujaaama ees või tava peatuses?