robi

Reisisell, liitus Tripiga 13 aastat tagasi

0 meeldimist
1 postitust
8 kommentaari

1 külastatud linna või piirkonda

Viimased kommentaarid

Läheme naisega samuti nagu ellenõidki 19 jaan ja tagasi 21 veebr. Huvitav, et kuigi me teineteist ei tunne, panime samad ajad kinni. Meil plaan minna Sao Paolost Iguassusse, sealt Manausse 8 päevaks junglisse. Edasi Recife lähedale sukelduma, siis Riosse. Need kõik lennukiga. Riost bussiga tagasi Sao Paolosse otse lennujaama. Junglimatka hinnaks sai abikaasa otseläbirääkimiste teel 1100 Bras reali inimene. Turismibüroo kaudu oleks olnud 1100 USD. Kui huvi siis e-mail on isaoma@hot.ee

Muuseas, air asiaga lennates tuleb odavam kui maad mööda. Põhja Kambodzast ära mine. Seal ei ole teid. Loksusime ca 24 h mööda põlde ja sõime nn tee ääres sea soolikaid.Eluski ei lähe meelest. Tagantjärele teeb muidugi nalja. Teel olles sai aga 15 km/h rappumisest kõrini. Lõuna poolt Sihanoukvilli kaudu minnes saate suure osa teest vähemalt korralikult sõita.Samuti saate ka seda kuurortlinna ja tohutu pikka liivaranda nautida(õllekann baaris 0,5 usd, moba takso 1 usd, korralik motell rannas 10 usd/ööp ). Saigonist tagasi soovitan lennata air asiaga.Ühe otsa pilet 300-400 EEK. Jaanuaris Pattayal räägite, kuidas läks. Edu ja seiklusrikast reisi Teile. P.S. Olge Saigonis rahakottide ja kaameratega ettevaatlikud.

Selleks, et need puust ja punaselt viisavabaduse alused(lugupeetud eelmise postitaja andmed)keegi välisminnist käsile võtaks on vaja tõuget,katalüsaatorit,tahet. Paljast teadmisest jääb siin paraku väheks. Eriti veel meie ametnike puhul. Hea, et Sa pericles toetad. Konsulaadi avamise suhtes olen samuti pessimistlik. Eriti veel rahavaesel ajal. Suuremas hädas peaks Soome saatkonnast ka abi saama. Olen isegi finnairiga Hong Kongist tasuta tagasi lennanud kuna jäin oma reisist kogemata maha. Panen Teile Tai aukonsuli meiliaadressi ka ,kes tahavad kirjutada või muud infi saada. consul@estonia.or.th

Välisministeeriumist tuleb meelega mööda minna. Seda tugevam on surve, sest siis nad hakkavad kiiremini tööle. Neil ei jää lihtsalt sel juhul muud üle. Neile ei loe kui sa neid kiidad või sõimad. Loeb see, et nad ei taha lihtsalt tühi koht olla.

Te võite valida ükskõik kui kalli või ükskõik millises Pattaya osas elamise või hotelli mere ääres. Saate koha pasamerel. Kasutada tasub ainult hotelli basseini. Merd saate nautida mõni kilomeeter eemal saartel. Tulin sealt mitte eriti ammu.Ka Jomtien on nii räpane, et ei läinud vette. Seal lihtsalt ujub paksult inimestest jäetud sodi. Nii, et soovitan hotell valida bassu ja hinna kvaliteedi suhtest, mitte aga mere lähedusest, mis annab küll kõva hinna mitte millestki.

Aastaid tagasi sai taikaid usaldada sisuliselt kinnisilmi. Viimastel kolmel aga on olnud mul ja sõpradel probleeme. Lapsehidjat võttes mine kohalikust policstationist koos lapsehoidjaga läbi ja registreeri see hoidmine ära. Siis pole sul midagi karta. Politsei ja sõjavägi on Tais kohe peale kunni kõige pea. 1000 bahti politseile on kuninglik kingitus(300eek). Lapsehoidjale ühe kuu töötasu ca 2000(600eek)on küll.

Itaallased tuuakse moosiriiulitega Finnairile ette. Meie Estair teeb sama kauglendude puhul. Kui oled tähele pannud, siis BKK lend algusega Tallinnast või Helsingist on sama hinnaga, vaatamata lisa otsale . Vähemalt siiani oli.

itaalia lennufirma pankroti tõttu sai finnair nende tai lennud omale. Nüüd nad on esialgu täis ja alla ei lase. Näis, mis veebruar toob. Guangzhoust Lõuna Hiinast saab väga hästi bussi või paadiga Macausse ja sealt juba edasi odavalt Bangkokki. Hiinasse ja nimelt Guangzhusse on aga odavalt saada ja küll tuleb veel.