trip-krainetrip-ukraine-dark

elin24

Uus kasutaja, liitus Tripiga 15 aastat tagasi

0 meeldimist
3 postitust
6 kommentaari
Viimased kommentaarid

London-Chicago? Miks mitte internet check in? Eelmine aasta käisin SASiga ja siis tegin internetis check in, väga mugav oli:) On kellegil AA kogemusi check in osas?

Tänud info eest:) Kui kAhe lennu vahelin aeg on 2h 5min sellega peaks jõudma terminalide vahetuse ja järgmisele lennule? Ja kas AA lennukitel on igal personaalne ekraan v on seal vahedes ekraanid? AA peaks saama ka 24h enne lendu internetis check in ära teha? On seda keegi proovinud?

Tekkis küsimus to repsikule. Kirjutad, et Heatrhow lennujaama saamine oli "keeruline" ning edasi AA lennule? Mis seal keerulist oli? Endal ka aprilli algul minek. Äkki oled nõus natuke kogemusi jagama? Lend saab alguse mul nimelt Helsingist ja Heatrhows on ümberistumine. Ette tänades, E

Kui on vanas passis kehtiv viisa, kas siis saadetakse piirilt tagasi? On kellegil kogemusi, kas keegi käinud vana passi ja kehtiva viisaga USAs peale seda kui liitusime viisavabadusprogrammiga?

Ümberistumine oleks Heathrow lennujaamas.

Kas olete käind ka KLMiga? Lugesin kodukalt et enne võimalik ka check-in ära teha? On keegi sellega enne kokku puutund? Kui Helsingist minna, siis kas võimalik pagas saata otse Chicagosse, ei pea Amsterdamis pagasit ootama? Läen esmakordselt usasse ja nats võhik:)