M6nzA

Reisisell, liitus Tripiga 13 aastat tagasi

0 meeldimist
1 postitust
7 kommentaari
 

5 külastatud riiki, 3% maailma 195st riigist

5 külastatud linna või piirkonda

Tahab minna

Viimased kommentaarid

Tere kallid foorumlased. Lendan Kuubale märtsikuus esmakordselt ja küsimus viisa kohta. Kas selle saab vormistada kohapeal/lennuki peal või on meil viisavabadus? Uurisin eesti välisministeeriumi lehe pealt aga sealt ei saanud nagu mingit vastust. Suured tänud kõigile ette.

Moonika

Kui kellelegi pakub huvi ka tükike mugavust, siis finnair.fi lehelt leidsin noorukile (kuni 25.a.) lennupileteid hinnaga 646 EUR [HEL-(SIN)-BNE] näiteks 6,9,12,13,14 November.

aitähh kõigile, sain siit mõned head mõtted, ideed!:)

oktoobris on vihmaperiood?:o

Ma vist ikka lähen emaga. Me pole ise nii vanad, et sõbrannadega reisida. (et kui ma isegi läheks oma sõbrannaga, siis tuleks tema ema kaasa) Minu ema püsib täitsa hästi tempos:D. tema ise nagu pakkuski väja, et käiks ikka omapead ka seal veits ringi... näeb rohkem umbes..Et siis ema viitsib kohe kindlasti seal minuga ringi tiirutada.. lissalt et meil oleks mingigi ettekujutus kuhu me edasi liigume.. Et ma siis olekski huvitatud..kui teie olete käinud ise, siis mis kohad te ära käisite ja mis kohad jätsite käimata (mitte niivõrd ajapuuduses)?

Sügisvaheaeg on siis oktoobri keskel. Ise olen ka mõelnud, et tuleks vist minna Helsingist. Algul mõtlesin kaa, et ei tee nagu mingeid plaane, lihtsalt lähme kohale ja siis selgub mis edasi teha. Kuid mu ema on siuke, et noh kõik peab umbes paigas olema, muidu tema ei tahagi minna jne. Siis mul ongi nüüd probleem, et ma pean umbes meil päevakavad paika panema. Kuna ma ei ole kunagi Tais käinud, siis suht raske nagu. Olen siin foorumis päris palju neid kommentaare lugenud, et tuleb ära käia seal ja seal. Siis teine jälle laidab maha, et sinna pole mõtet minna jne. Mul polegi nagu õrna aimu, mis kohad seal üldse on. Phuketi kohta olen uurinud ja sealne kant natuke huvitaks mind, samas tahaks käia ära ka Põhja-Tais mida kõik on siin kiitnud. Kindlasti tahaks näha neid kohti mis on nö turistide poolt puutumatud (veel), tai loodust. Sukeldumas tahaks ka kindlasti käia... . . . Trip.ee parandas postitust keeleliselt!