heleenya

Uus kasutaja, liitus Tripiga 13 aastat tagasi

0 meeldimist
1 postitust
4 kommentaari
Viimased kommentaarid

Ei hakka Ryanairiga sel teemal suhtlema. Panen siis andmetesse vale sünniaasta - 2000.a asemel 1999.a. Tean, et Tallinnas ei kontrolli küll keegi seda, kas passis olev sünniaasta on sama mis online check-in'i tehes. Küsimus on, kas Londonis, kus on vaja läbida ka security, seda keegi võrdleb? Või on seal samamoodi, et kõige tähsam on boarding pass ja dokumendist vaadatakse ainult pilti?

See ei ole sarnane teema, mina ei taha kedagi broneeringusse lisada, minu laps ongi oma nimega selles broneeringus, aga ta on seal kui täiskasvanu, kes sündinud enne 2000. aastat ehk siis vanem kui 15. Ja ma ei saa teha check-in' i, kuna seal pole võimalust panna sünniaastaks 2000. Saan panna kõiki varasemaid kuni 1999. aastani.

Tere, abi oleks vaja. Ryanairi piletite ostmisel märkisin reisijteks 2 täiskasvanut, aga tegelikult on üks reisija teismeline ja ma oleks pidanud tema jaoks piletit ostes valima lahtri teismeline (12-15-aastane). Nüüd ei saa check-in'i teha, sest lapse sünniaasta on 2000, aga seda võimalust seal pole, kuna arvestatakse, et ta on vanem kui 15. Kas ma saan oma bookingus midagi muuta? Seal on küll nime muutmise koht, aga nime ma ei taha muuta, lihtsalt täiskasvanust teismelist teha.

Minu Ryanairi piletid on ostetud Bookinghouse.ee kaudu. Maksmisel kasutasin ma Swedbanki internetipanka, niisiis ei kasutanud ma krediitkaarti. Millist check-in´i varianti peaksin siis kasutama? Esimene variant, kus nõutakse krediitkaardi numbreid ei ole ilmselt minu jaoks. Mul on olemas broneeringu number, kas see tähendab seda, et kasutan teist varianti – sisestan sinna selle numbri ja meili aadressiks on seesama, kuhu broneeringu number saadeti? Mul on veel reisi alguseni veidi aega, aga tahan kindel olla, et ei jää hätta, kui õige aeg käes.