tiiup

Uus kasutaja, liitus Tripiga 13 aastat tagasi

0 meeldimist
1 postitust
4 kommentaari
 

Tahab minna

Viimased kommentaarid

Aitäh, Korsten - olen seda juba proovinud ning mängulisest huvist proovinud nii erinevaid sihtkohti, kuupäevi (sh kuid) ning reisijate arvu. Tulemuseks on see, et pole leidnud ühtegi (loe: ühtegi) reisi, mida SAS mulle Eurobonuse punktide eest täiks pakkuda. Küsimus siis: kas kellelgi teisel on see õnnestunud? Ning kui jah, siis kuidas?

Me saime hispaania ja katalaanikeelse kirja otse Kataloonia kohalikult organilt - ületasime 2 kuu eest rendiautoga Costa Bravas 12,7 km/h kiirust - radarifoto juures ning palju katalaanikeelseid selgitusi ka. Trahv 70 eur, kui kiiresti ei maksa, siis 100 eur. Igaks juhuks maksime kiiresti :-) Üsna keeruline oli küll toimetada, kui ise katalaani ei räägi - kodukas pakkus esmasteks maksevariantideks kohalikku büroosse mineku.

Käisime juunis, aga öömaja oli neti teel ette broneeritud. Ilmselt 2kesi minnes ja oktoobris saab ka kohapeal otse, aga mina vaataks huvipakkuvad kohad varem valmis. Meie kasutasime www.corredormato.cat teenuseid Tamarius korteri üürimiseks, kõik laabus ja oli kena. Hooajaväliselt minnes on vist mõistlik ka üle kontrollida, kas kõik kohad üldse avatud on. Igatahes juuni algus Tamariu rannas oli küll veel üsnagi hõre, ka söögi- ja söögiostukohtade mõttes.

Ei maksa siiski ka vana head Tuglast ja tema "Teekond Hispaania" unustada!