Jänksuke

Uus kasutaja, liitus Tripiga 13 aastat tagasi

0 meeldimist
0 postitust
6 kommentaari
Viimased kommentaarid

Mis küsimus see täpselt oli? Tahad araabiakeelset väljendit?

Igaüks räägib ju enda või oma tuttavate kogemustest ja vastavalt sellele ka jagab soovitusi. Teisi foorumi teemasid lugedes on ju väga seinast-seina soovitusi ja kõik tulenevalt läbielamistest, mis inimestel endil või nende lähedastel on olnud. Nt. kui üks läheks iga kell enne kohaliku reisikorraldajaga sukelduma/snorgeldama/safaile jne., kui eesti omaga, siis teine jälle hoiatab, et mitte mingil juhul ärge minge kohalikuga, ainult eesti omaga :))) No ja neid näiteid siin ju äärest ääreni foorum täis. Ise loodan lihtsalt, et öösel õigeks ajaks bussijaama jõuaksin ja et bussijuhi salaunelmaks ei oleks F1 piloodiks saada ja seda siis Kairo-Hurghada marsruudil harjutada :) Ikka päikest kõigile!!!

vedamise küsimus. Loodan, et mul ka veab :)

Siis sul suvel lausa lust ja lillepidu :) Mul kahjuks vastupidi. Tuleb siis jah organiseerida ennast selleks ajaks bussijaama. Ja loodan ka et vähemalt enam-vähem buss on. Samas konditsioneeri ning muude luksuste kõrval mulle esmatähtis, et oleks normaalne bussijuht, kes mind ühes tükis kohale sõidutaks :))) Kuigi wc võiks ju ikkagi olla... Aga tänan sind, et vaeva nägid ja head koju jõudmist sulle!!!

Tänud Karima! Leidsin, et viimane buss peaks Kairost Hurghada poole startima 02:15 ja hinnaks märgitud 55 naela. Kuna valikut rohkem ei leidnud, siis ilmselt tuleb sellega minna :( Kui sina leiad, siis anna mulle palun kindlasti teada. Kairos ööbimisel näen ma miinuseid, kuna lend jõuab praktiliselt kell 12 öösel ( + aeg mis kulub lennujaamas), siis peale pikka lendu minna oma kompsudega öömaja otsima ei kõla minu jaoks just kuigi ahvatlevalt. Ja Hurghadasse on vaja jõuda mul 7-ndal ning seda ikka põhjusega :) Hommikuse lennuga minnes peaksin ka öö veetma Kairos ja siis lõppkokkuvõttes nagu ajaliselt või rahaliselt (juhul, kui kohvikus ei istu kuni lennu väljumiseni) väga ei võida ju. Seda kõike arvesse võtnuna ja läbi mõelnuna tundus mulle kõige mõistlikum sõita bussiga sama soojaga Hurghadasse. Ainukesed mured olid need, et kuna pole varem läbi Kairo lennanud ja ise ei tea, siis kuidas lennujaamast kõige mõistlikumalt bussijaama saada ja kas öösel üldse läheb busse. Aga sellegipoolest tänud kõigile soovituste eest.

Kairo lennujaamast öösel bussijaama, et sõita edasi bussiga Hurghadasse? Ja kas öösel Hurghadasse bussid üldse sõidavad? Lend saabub Kairosse 06.juunil, kell 23:50. Mis seal edasi saab, sellest pole veel õrna aimugi :) Kui kellelgi on sarnane sõit läbi tehtud, siis oleksin väga tänulik kõikvõimaliku info eest.