t6nu

Uus kasutaja, liitus Tripiga 13 aastat tagasi

0 meeldimist
1 postitust
22 kommentaari
Viimased kommentaarid

Saatsin sulle paar päeva tagasi meili, pole sult vastust saanud. Saad ehk kirjutada. Tänud. . . . Trip.ee tahab teada, kus on postitaja suured algustähed?

Meie tulime siis ei kysinud kyll keegi mitte midagi raha kohta, mulle tehti ka veits põhjalikum kontroll tollis aga raha ei uurinud kyll mitte keegi. Ka see paber mis tuleb ennem riiki sisenemist ära täita, seal pole kah yhtegi kysimust raha kohta. Ei tundu et seda just eriti kontrollitakse.

Olen kuulnud juttu et tegleikult ei peagi sa tegema üldse mingit farmitööd et saada teise aasta viisat, seda ei vaadata selle järgi millega su tööandja tegeleb vaid seda vaadatakse lihtsalt tööandja postikoodi järgi. Et siis töötad võibolla ettekandjana ja tööandja postiindeks mahub teatud vahemikku siis võid ikkagi saada ka teise aasta viisa.

Ostsime ka bookinghouse'st Tln-Perth, hind oli 12500, ja lendasime emirates air'ga. Kõik oli väga ok. Seal vist pidi selline trik olema et kui registreerid ja sisse logid siis saad kuhugi panna linnukese et soovid ka odavlennufirmade pakkumise, ilma sisse logimata neid ei näita. Eks vaata ja proovi.

Väiksemates linnades ei saa eriti automaadist raha välja võtta kui sul on visa electron. Samas kui sul on maestro (see sama asi mastercardi puhul, nagu visa electron visa puhul) siis sellega ei ole probleemi. Eesti pangad väljastavad mõlemaid kaarte, tuleb ainult küsida.

minu viga ennem seoses hindadega. 3000.- oli pool ainult, kokku oli ikkagi ca 6000.- see ööbimine ja tasuta mäepiletid. Ilmselt on see promotion week ikkagi tave lõpupoole, ja hetkel veel seda ei reklaamita.

Meie läksime eestist otse mikrobussiga ise sinna, et siis kuidas saada Milanost sinna seda ma kahjuks ei tea. Majutuse eest maksime ca 3000.- näkku, see oli siis 5 või 6 päeva, tänu special pakkumisele oli selle hinna sees ka mäepiletid. Läksime ise millalgi märtsi keskel ja ära maksime majutuse jaanuari keskel. Bronnisime asja kuskilt siit: http://www.campiglio.net/default_winter.jsp?ID_LINK=131&area=46

käisime eelmine aasta Madonna Di Campliggios (vist kirjutati nii). Asub siis umbes 200-250 km Milanost. Pidi olema selline veits kallim ja blingim koht nagu, midagi erilist küll ise ei märganud, aga ega ta odav väga ka polnud. Linn ja mäekeskus ise oli selline veits rohkem nagu täiskasvanutele ja vanematele inimestele suunatud. Enamus tegelesid suusatamisega ikka, aga olid ka mõned laudurid. Mäed oli küll igatahes head ja laskumised pikad, pole kusagil näinud paremat rajamärgistust kui seal. Oli ka väga korralik park olemas. Meie käisime kevade alguses ja siis oli seal "promotion week" mis tähendas seda et kui võtsid majutuse siis said mäepiletid tasuta, et sellega sai ikka korralikult kokku hoitud. Majutus oli meil apartment tüüpi majakeses kus ol siis 6ne ja 2ne tuba, maja all oli 2 sauna ja mingi massazi duss. Majast mäele oli umbes 50m ja mingit transporti vaja ei olnud. Hindasid eriti ei mäleta aga kui soovid siis ehk leian.

Kui sa viisa ära maksid siis avanes aken kus olid mingid .pdf failid. Need pead välja printima ja siis arsti juurde kobistama ennast koos nende dokumentide, raha ja passipildiga. Tehakse kopsupilt ära ja siis paari nädala jooksul saad saatkonnalt kirja et nüüd viisa olemas. Ennem ei tule mingit kirja, või äkki tuli mingi maksekinnitus, täpselt ei mäleta.

  1. 22sept
  2. 4kesi
  3. fun ja töö ja surf ja pidu jne
  4. no ikka aasta võiks küll olla
  5. Perth

ja selleks et kopsupilti teha on sul vaja ikkagi saada need dokumendid sealt AU leheküljelt. Need dokumendid avanevad alles siis kui see 200$ on makstud.

Ma siin vaatasin kõik need leheküljed läbi mis siin pakutud on, ja ega tegelt suurt vahet ikka pole. Kõige odavam oli läbi STA UK, aga vahe pole eriti suur.

see röntgeni teema vajalik ainult WH viisa puhul, turistika puhul ei ole vaja