donnake

Uus kasutaja, liitus Tripiga 13 aastat tagasi

0 meeldimist
0 postitust
10 kommentaari
Viimased kommentaarid

Meie Kreetalt tagasi. Kleon Groupiga Tuneesias käinud pole, aga peab järjekordselt tunnistama, et reisiga väga rahul. Ei mingeid hilinemisi ega probleeme. Plaanime selle firma kaudu juba järgmist reisi.

Oleme juba kaks korda Hurghadas käinud. Ja rahule jäänud. Kui võimalus, tahaks järgmine aasta veel minna. Õlle kohta niipalju, et saab osta igast söögikohast. Kohapeal joomiseks ja kaasa ka. Meie tõime isegi eestisse kaasa. Kuigi on klaaspudelis. Reisinud oleme Top Toursiga. Ja väga rahule jäänud. Muidugi reisid oleme ostnud Kleon Groupi vahendusel. Pakub ka praegu väga soodsalt Egiptusesse. Aga toredat reisi teile!

Tulime Kreetalt tagasi 04. oktoober, siis oli küll vesi täiesti soe. Viimase päeva veetsimegi meres. Käisime ka veepargis ära. Oktoobri algul oli küll veel lahti. Veeparki minekuks võtsime rendiauto.

Aitäh vastuse eest! Kindlasti tervitame teie poolt!

Mitmendal korrusel olite ja millises toas? Meil ka sinna minek 27-ndal septembril. Ja veel,kas teil oli pakett "kõik hinnas"? Kuidas söögid olid?

Oleneb millist hotelli soovite, kas odavamat või kallimat. Tegelikult on nad enam-vähem ühesugused. Triton´Empire 3*,Moon Valley 3*,Minimark Beach Resort 3*.Täitsa normaalsed. Rand,kauplused,basseinid olemas.Need hotellid asuvad otse keskuses. Tube koristati iga päev.Ise ei ole Roma hotellis ööbinud,aga olen selle hotelli kohta ka head kuulnud.Asub Moon Valley´ga kõrvuti.

Olime Hurghadas. Käisime Novatoursiga. Meil maksis Kairo reis 1 päev 75 USD, laps 40 USD. Kohalike käest saab natuke odavamalt, aga giid suhtleb venekeeles. Reis oli väga huvitav. Hurghadast Kairosse on 530 km.

Võin julgelt öelda,et ilm on siis väga soe. Olen ise käinud kaks korda novembris,siis oli sooja umbes 27-28 kraadi. Ja meri oli ka väga soe. Rannad väga ilusad. Olime Hurghadas.

Mina isiklikult ei ostaks. Kui muidugi pakuvad reisibürood. Käest-kätte on kahtlane. Võib juhtuda, et hotellis pole kohti. Juhul, kui soovite ainult edasi-tagasi lendu. Vaata parem viimase hetke reise. Sealt leiad palju soodsaid pakkumisi.

Olen käinud selle firma kaudu kaks korda egiptuses ja ühe korra tenerifel.Ja reisid korraldas Valdo.Septembris lähme Kreetale ja ka Valdo kaudu.Tema vahendab ka teiste firmade reise.Jäime kõik väga rahule.Asjad olid korralikult korraldatud.Loodame,et ka Kreeta reis õnnestub.