K.

Uus kasutaja, liitus Tripiga 13 aastat tagasi

0 meeldimist
9 postitust
19 kommentaari
Viimased kommentaarid

Tsebukas, kirjutasid, et internetipangast leiad nimetatud ülekande selgituse väljalt koodi, mille moneybookerisse sisestad? Kuid kust selle koodi ikkagi leiab? Pangakontode nimekirjas on lisatud panga nimede jarele m6ned koodid (tahtede ja numbrite kujul), kuid need ei sobi. Verified nupukest vajutades ilmub tekst...Did you already receive a verification code for this bank account? If so, please enter it below and press the 'Confirm' button...If you have not received a verification code yet for this bank account, please press the following link: send me a verification code! Vajutades lingile ilmub tekst... You will receive a verification code in the reference field of a dummy deposit to the following account...kuid mõistus ei võta kinni, kust selle koodi leiab?

Tore, et siin on erinevaid arvamusi moneybookersi kohta. Arvan, et eelpool s6na v6tnud kommenteerijad on moneybookersit kasutanud ka raha ylekandmiseks kontolt kontole. Huviline, jaab mulje, et Sul on moneybookersiga negatiivseid kogemusi. Kas tooksid konkreetse naite? Pangad v6tavad teatavasti valisylekannete tegemiseks vahendustasu ja see pole just vaike summa. Kui moneybookersi kasutajad raagivad k6ik 6 Aud-st teenustasust, siis vaevalt nad selle numbri ise valja on m6elnud.

Ilmselt pead vähemal selle pangakonto, kuhu raha lõpuks kanda tahad ka eelnevalt ära verifitseerima moneybookeris.

Lisasin juba moneybookersisse oma e-maili, austr. aadressi jms. (seal oli ka kysimus kas oled kolinud viimase paari aasta jooksul, kas sinna v6is lisada oma varasema eesti aadressi?) Igal juhul saatsid nad mulle vastu e-maili, mille lingi pidin verifitseerima. Saan aru, et jargnevalt pean oma Austr. kontolt kandma raha moneybookersisse, (mis on vist tasuta?) ja ootama e-maili raha laekumise kohta. Hetkel jaab arusaamatuks, kuidas hiljem raha moneybookersist eesti kontole kanda? Valides send money, peab k6igepealt vajutama upload funds, sealt valides bank transfer ilmub info vajalike koodide, numbrite kohta ylekande tegemiseks moneybookersisse. Kuid kuidas monebookersist raha kanda oma eesti pangakontole kui mingeid lahtreid eesti pangaandmete lisamiseks pole? Mis valuutas raha l6puks eesti kontole j6uab, austr. dollarites v6i kroonides?

Kas netist lennupileteid ostes saab kõikjal kasutada u-neti virtuaalset krediitkaarti?

Tänud vastukaja eest! Tegelikult ma päris seda ei mõelnudki, et mitu vahepeatust teha ja igasse riiki siseneda, aga põhimõtteliselt tuleks sinna sõiduks kindlasti ikka üks vahepeatus Euroopas ja teine väljaspool Euroopat teha. Kui nüüd näiteks Stockholmist Air Chinaga Pekingisse sõita ja seal umbes 6 tundi oodata Austr. lendu, siis kas peab olema eraldi lennujaama transiitviisa, kui ma tegelikult ju transiitsoonist väljuma ei pea? Ja pagasit ju ka seega välja ei võta? Antud sihtkohta jõudmiseks oleksid võimalikud vahepeatused lisaks ühele Euroopa linnale veel, kas Dubais, või Malaisias või Hiinas või Hong Kongis ja kas nendes riikides peatumiseks, vähem kui 24 tundi, peaks siis hankima juba enne sõitu eraldi viisa või kuidas sellega on? Ja kui palju aega peaks arvestama, ümberistumiseks?

Sellele ma juba mõtlesin. :)

Arvestades, kui palju on tekkinud igasuguseid üsnagi absurdseid nõudeid, nagu kasvõi 100 ml vedelike nõue ja nende liitrilisse kotti panemine, siis ma ei imesta enam mitte millegi üle, kui mõni sealne töötaja mm täpsusega koti üle mõõdab.

Siin samamoodi, taotluse saatsin õhtul ära ja varahommikul juba viisa olemas. :)

Lisaks küsiks veel, et kas aitaks veidi kaasa, kui oleks ette näidata küllakutse ja elukoht olemas?

Tegelikult soovisin täpset linki, kus saab alustada viisataotlemist, veebilehel www.immi.gov.au, sealt pole eriti lihtne leida start application now. Asjaga on tutvutud, kuid kas peab kogu raha aud dollariteks vahetama või piisab neile pangaväljavõttest?

Äkki keegi lisab keegi veelkord uue lingi? Ja kuidas tõendada, et summa on olemas ja kas peab kindlasti olema reaalselt 5000 aud-i või on keegi saanud ka väiksema summaga sinna? Tuhat tänu ette!