vuss

Uus kasutaja, liitus Tripiga 13 aastat tagasi

0 meeldimist
0 postitust
2 kommentaari
Viimased kommentaarid

Me valisime Advantage car rentali. See on samuti lehel. Kohapeal kui oled netis kõik tasunud tuleb lisaks maksta ka 500 euri deposiiti, meie suutsime kaubelda selle 300 euri peale. Nüüd kuu möödas ja ikkagi suutsid krediidilt 60 euri kurat teab mille eest maha võtta. Pangas tehing vaidlustatud ja kaardid kinni. Alati kasuta kaarti, mille saad pärast tagasitulekut sulgeda, kuna nad kipuvad võtma jumal teab mille ettekäändel hiljem raha maha.

Muidu olime reisiga rahul kuna see midagi erilist ei maksnud (5900), aga see lte.es lennufirma on ikka tase omaette. Nii sinna kui tagasi tulles tegelesid stjuuardid rohkem magamise kui teenindamisega. Uskumatu lasteaed 60-aastaste äramukitud tibide kohta, kui tekkis küsimus kes teenindama tuleb. Lisaks osutus minnes piloot sama osavaks kui need kortsus ja mukitud lennusaatjad. Ma pole nii pehmet maandumist veel elus tundnud, sama kui lennuk oleks lihtsalt 20 m kõrguselt alla kukutatud. See selleks. Kohapeal muidu ok, aga lastega peab arvestama, et basseinid on vähestel küttega ja meri on enamuse ajast külm. Söögid on muidu suht kallid. Praadide hinnad kõiguvad 6.90 ja 15 euri vahel. Poes on aga juust ja liha kallis, muu sama mis eestis. Me rentisime bussi ja kolasime ise ringi. Kui aus olla siis on GC suht sarnane, ehk kole maa nagu Hispaaniagi (looduse mõttes) näeb välja nagu suur pruun prügimägi. Giidi jutt, et erinevad küljed on nagu väikesed eri maailmad, ei paistnud kusagil silma. See idakülg oli sama lage ja pruun ja mingist lopsakast taimestikust polnud haisugi. Ühesõnaga GC-le pole mõtet mingit looduselamust otsima minna (näiteks Horvaatiaga võrreldes), samas lebotada on seal hea. Ühtlane temperatuur aasta läbi.

Kirjavead parandatud! P.S.Eesti keeles ja enamasti teistes keelteski algab lause suure tähega ja riikide nimed samuti, samas pole see suur viga, aga natuke raske teistel lugeda