külastaja

Uus kasutaja, liitus Tripiga 13 aastat tagasi

4 meeldimist
0 postitust
23 kommentaari
Viimased kommentaarid

Nüüd siis nii kaugel, et piletid olemas ,e-piletid ja valideerin siis enne rongi astumist. Suured tänud, kes aitasid.

Tänan ja uurin ja puurin, .Jahh SNCFi lehelt olengi peaaegu lõpetamas aga tel. nr. neile ei meeldi. Palun abi, teen esimest korda seda. Algus +372....ja siis nr ? või veel midagi?

Tere. Ma olen suures hädas, äkki keegi aitab, oleks väga tänulik. Ma ei saa kuidagi osta pileteid Ter.- ile Menton - Arles ja Arles - Nice Palun abi, olen Ter.i lehel kõik arusaadav, aga ... Äkki kellelgi on kogemusi Ter-i kasutamisega. Juba ette tänades. Kõik, mis seda rongi puudutab huvitab mind.

Ps. Ühed räägivad, et rongi hinnad pöörased, teised vastupidi. Kindlasti on mingi arusaam. Ehk keegi seletab.

Tänan, sellest on tõesti abi. Aga veel mõni küsimus, kui tohib. Nicest peaks rongiga Marseille jõudma. Kui palju piletid umbes maksavad? Ja Marseillest Arlesesse. Kas on väga keeruline?

Suur, suur tänu info eest. Aga mõned küsimused veel: Ehk keegi aitab. Peatume Nices ja sealt edasi Mentonisse bussiga. Kui vahepeal tahaks maha minna Ezes, kas peame uue pileti ostma?

Bussiga reisimisest alates Mentonist, kuhu soovitate? Või siis ka rongidest. On aega 4 päeva. Siis peame Nices tagasi olema. Hea oleks kui saaks infot rongiliiklusest ja busside kohta. Ette juba tänades teid.

Tänan, sain targemaks, aga. Kui tahan sulgeda oma kontot, ma ei saa. Kaardi sulgesin, aga tahab ikka aasta tasu. Kas siis mingi aja tagant tuleb suur võlg mulle? Või peangi iga aasta 10 euri taguma, kuigi ei kasuta seda kaarti. Palun andke nõu.

Tere. Kas keegi teab moneybookersi/skrill kaardi kohta Rayanairiga lendamisel? Kunagi sai soodust sellega. Kas tasub üldse seda kaarti veel omada? Kas saab seda ka sulgeda? Ma suht rumal ja tänud, kui keegi targem aitaks.

:) mu meelest 30 aasane pole enam küll neiu.

Kanaaridel on ju jaan, veebruar külm, Egiptuses samuti. See pole soe.

Ma käisin Indias ja ei anna võrreldagi Taiga. Õieti tegid:) Me ka alustasime Riia-Bangkok. Bangkokist - Pattyale , seal olime ka 2 päeva ja sealt Trati ja sealt saarele Koh Changi. Koh Changist läksime Kambodzasse kohaliku reisibürooga -fantast ja odav. ja sealt tagasi Bangkokki.Olime 2 päeva enne tagasilendu. Väga lihtne oli asju ajada ja mõnus reis oli.

Võta takso, kõige parem. Mõned aastad tagasi kuskil 40 eeki maksis.

Hakkaks siis koos õppima !!! Kuhu need huvilised nüüd jäänd?

Ma elan samuti Tallinnas, olen ühe kursuse lõpetanud ja kordan. Aga koos oleks seda teha parem. Algusest võin järgi aidata, süsteem on mul selge, kuidas alustada. Kirjutage , kes on huvitatud meilile.

Tere. Õppisin prantsuse keelt ja nüüd õpin iseseisvalt. Kes sa oled ja kaugel elad ? kirjuta mulle gerh@hot.ee

Lisaks veel: Olukorrast andsime koha peal teada mõlemale reisikorraldajale, ja ootasime iga päev , et olukord muutuks. Tagasi sõites ta +tles, et kirjutage kindlasti pretensioon ja teatage, et me oleme koha peal teadlikud. Kõik. GO ADVENTURE teatas aga, et kirjalikku pretensiooni pole koha peal tehtud ega midagi. Nad ei vaevunud isegi järgi küsima.

Royal City 2 hotellist. Me ei oodanud hotellilt mingit luksust, kuid üllatus ootas meid ees. Jõudes õhtul hotelli, jäime ilma õhtusöögist, toad olid koristamata, puudusid käterätid, wc paber, riidepuud ja isegi voodipesu. Me ei heitnud meelt ja organiseerisime esmavajalikud tarbed . Õuduste õudus algas aga järgmine öö. Majas hakkas toimima mingi ööklubi taoline üritus. Muusika oli nii vali, et magada ei saanud keegi. Inimesed käisid mööda maja ringi ja palusid abi. Midagi ei muutunud ja pidu kestis 5.30.-ni. Me helistasime siis kohalikule grupijuhile mitmeid, mitmeid kordi. Järgmine öö toimus sama õudus. Siis anti meile teada, et erakorralised pulmad toimusid. See oli aga täielik vale. Käisime ka ise seal vaatamas ja polnud mingit pulma. 6. Inimest nagu pulma ei moodusta ja ka nad ise ütlesid, et see niisama pidu. Väljas oli ka reklaam, mille nool näitas sellele uksele ja nabatantsija ahvatlev pilt. Päeval olime nagu zombid, sest 3 ööd olid jälje jätnud. Siis tuli teade, et saame uued toad, kus müra pole. Kolisime siis ümber 4 ööl heas usus. Kuid magada ei saanud keegi, sest see müra kostis valjult läbi maja. Peod kestsid ka setsmeni hommikul ja nii kõik 5 ööd. Mis veel uues toas üllatas, et sitikaid ja satikaid elas seal tohutult. Mulle anti mingi pihusti, mis pidi aitama, ei sellest abi polnud. Ülejäänud 2 magamat ööd veetsin siis tarakane, prussakaid, lutikad ja sipelgaid taga ajades. Kui heitsin pikali, siis ronis kohalik prussakas ka mu käsivarrele, siis tundsin, et hakkan nutma. Nii möödus meie kauaoodatud puhkusreis Royal Citys, mis ei olnud puhkamiseks. Osadel meist tekkisid ka tervise probleemid. Minul kummitab see tümps veel siiani ajudes ja ma nagu ei saagi magama jääda. Hirm on, et keegi äkki ronib mu käsvarrel. Kuna ma hoolikalt saputasin igat oma asja kohvris enne tagasisõitu, laotasin kõik voodile. Viimaseks pildiks jäi mällu, kui kohvri sulgesin, prussakas istus jälle tekil mu kohvri kõrval. Koju saabudes raputasime jälle graazis asjad läbi ja teise kotiga tõime tuppa. Ja mis Te arvate, kes vaatas mulle jälle otsa, hommikul peegli kõrval ? See oli suur lutikas. Kuidas oli see võimalik sellise kontrolli järel, imestan. Selline oli see puhkusereis, mis seda küll ei olnud. Õnneks on meil olemas Tarbijakaitse ja ka muid asutusi. Kuna olen ajakirja juures töötanud palju aastaid, siis loomulikud varusin ka materjalid, mis seda õudust kinnitavad. Muidugi meie ees vabandati, aga see ei tee olematuks neid 5-te magamata ööd ja meie puhkusereis kujunes õuduste õuduseks. Kuid ausal kombel käitudes, me ootame siiski vastust Teilt 3 tööpäeva jooksul.

Vastus tuli 15 päeva pärast ja umbes nii, et mis virisete, see oligi mõeldud mitte pretensioonikale külastajale. Pole kunagi ajanud taga mingeid mugavusi, aga see pani meid küll mõtlema.

Selline mõte tuli. Kui kasutada Koh Changil kohaliku reisfirma teenust ja minna sellega Kambodzasse? Kas keegi teab, palju need tripid maksavad?

Aga jaan. veebruari soodukaid on vist vara otsida ? Oleksin tänulik, kui midagi leiaksin.

Tule Taimaale . Me läheme 2.-ks nädalaks. kirjuta gerh@hot.ee Imelik, miks eelmine kommentaar ära kustutati?

Kas keegi räägiks meile, kas on kuidagi ka 3 kuuks võimalik tulla ja kuhu soovitate? Dets-märtsini. Paluksin kõige kohta teavet, ehk viitsib keegi aidata. Huvitavad elamine, söök, rand, sealt siis vaataks edasi. Lennupileti ok orgunniks ise. Oleksime väga tänulikud Ette tänades.