mons

Uus kasutaja, liitus Tripiga 13 aastat tagasi

1 meeldimist
1 postitust
13 kommentaari
Viimased kommentaarid

Küsimus ingelbrigittele isiklikust vajadusest lähtudes: kas tuled tagasi Eestisse mai kuu jooksul ning kas teekond viib läbi Lyoni Prantsusmaal? Mu tütrel on probleem - vaja kuidagi saata oma asjad Eestisse kuna aastane tööpraktika lõpeb mai lõpus, aga ise tuleb Eestisse alles augustis.

Dublini lennujaama kohta ei oska öelda, aga Stanstedis oli turvakontrollis kaal ning kohvri pidin panema kaalule.

Tasumise staatus peab olema Payment...: confirmed. Aga helista, 56656420, Monika

Ausalt öelda põdesin kohutavalt esimene kord, kui ryanairi bronn ei õnnestunud ja siis on suht armas, kui keegi reageerib su murele ja seda enam et ryanairil mingit kliendituge ei ole. Kui su pagas ületab 10 kg, siis on tõesti mõtekas kott pagasina ära anda, aga muidu soovitan küll käsipagasiga lennata. Kui nad turvakontrollis midagi ütlema hakkavad, pane käekott (kui muidigi mahub) käsipagasisse. Minu reisikogemused on näidanud, et Riia turvakontroll ei ole eriti kottide suhtes range,olen sealt korduvalt ise lennanud ja saatunud lennule ka oma last. Edu sulle!

käsipagas võib olla 10 kg, pagasi mõõt 554020 check in teed interneti teel, vastasel juhul see jällegi maksab 4 naela või 5 eurot.

Helistamine on mõtetu, raiskad ainult raha, me eelmine kord püüdsime ka helistada, suunab ainult kogu aeg edasi ja lõpuks oled ikkagi automaatvastaja otsas. Kui su lennupileti staatus on not confirmed, pole sul selle piletiga midagi teha. Eelmine kord ma saatsin oma venna veel Riga lennujaama Ryanairi check in ´i uurima ja sealt sain ka vastuse, et broneering ei ole toimunud. Sama lugu, mis sinul. Teema algataja olengi kunagi mina olnud.

Mina peatusin Krabi Resort ´is bungalow. Minu arvates oli see väga mõnus. Resorti juurde kuulus nn privaatrand, hommikul kohe merre enne sööma minekut ja samas olid kohe paadid, kes sõidutasid sind naabersaartele.

Jah, mul oli eelmine kord täpselt sama. Ok,selle broneeringuga pole sul midagi peale hakata. Pead tegema uue ja soovitan igaks juhuks kontrollida üle, kas sul on piisavalt arve peal raha, sest minu esimene broneering jäi aravatavasti kinnitamata selletõttu, et arve tasumiseks jäi puudu 3 senti.

Mis andmed sul väljaprinditud broneeringul on? Esilehel peab olema Booking Date... kuupäev,mil broneeringu tegid, siis Confirmation Number... mingi kombinatsioon ja siis Status - Confirmed. Põhimõtteliselt kui sa vajutasid linki kinnita, pidi hakkama tööle broneerimise süsteem ja peale seda pidi andma broneeringu kinnituse. Peale seda ei pea enam midagi kinnitama.

Meili alati ei tulegi, kui aga raha arve pealt maha ei lähe, on miski valesti. Raha broneeritakse kohe, kui kinnitad oma broneeringu. Kas sa kinnituse numbri said ja oleku kinnitatud. Kui need on olemas, siis võid oma registreeringut kontrollida samamoodi nagu eelpool mainitud.

Tegelikult saab oma broneerigu andmed kätte, kui sisened Ryanairi lehele ja vasakul pool on menüü "Manange MY Booking" Vajuta sinna ja seal on 3 võimalust saada teada oma broneeringu andmed, sina peaksid kasutama 3-ndat võimalust. Ise just katsetasin selle läbi, täitsa andis broneeringu andmed, minul endal lend 29.10

summa osas nad vaikisid, ei mingeid vihjeid.

mina sain eelmine nädal Vares reisidelt meili, et sügis-talvised piletid tulevad müüki alates 23.september