Maasik Mari

Uus kasutaja, liitus Tripiga 14 aastat tagasi

0 meeldimist
1 postitust
5 kommentaari
Viimased kommentaarid

Mida peab kindalsti tegema/nägema 4 päevaga Singapuris ja 3 päevaga KL-is. Olen lugenud erinevaid soovitusi aga need kes on hiljuti käinud võib olla oskavad paremini soovitada.

No jah, nüüd meil juba hilja, 30% ette makstud ja omaniku number, nimi ja aadress olemas. Loodame et toimib ikka.

Otsisin mis ma otsisin ja eile broneerisin www.homesinrio.com kaudu ühe korteri ära, eks siis ole näha kuidas sealne korteri kätte saamine ja kõik muu kulgeb. Nagu siit igalt poolt lugedes on üldse see Riosse minek üks suur õnnemäng :) Mis kuupäevadel Teie Rios olete?

Tere! Meie lähme neljakesi ja oleme Rio De Janeiros 14.-20.märts.
Majutus on tõesti kallis aga kas keegi kohalikest oskab öelda kas Flamengo piirkond on okei, hotell nimega Venezuela. Oleme uurinud ka korterite rentimist ja nelja peale tuleks isegi korter odavam aga räägitakse et korteri üürimisega võib petta saada. Kas keegi oskab öelda, kas RioUnits.com ja www.rio-ac.com on usaldusväärsed saidid? Samuti on lugeda igalt poolt et kuritegevus väga suur, kas tõesti on see nii hull et õhtu pimedas kuskile peatänavale liikuma ja ööelu vaatama ei ole mõtet minna? Suured tänud neile kes viitsivad vastata. Oleme Teile väga tänulikud.