päevakoer

Reisisell, liitus Tripiga 13 aastat tagasi

0 meeldimist
8 postitust
12 kommentaari

2 külastatud linna või piirkonda

Viimased kommentaarid

Tänan info eest, siis jääb otsus selle kaardi soetamise kasuks.

Võtsin raamatukogust DK ja tellisin soodushinnaga LP - hundid söönud, lambad terved:)

Tere! Kas keegi Paris Museumi Passiga Pariisis ringi käinutest oskab öelda, kas selle kaardi omamine võimaldab muuseumisse ilma järjekorrata saada nagu on Paris Visite puhul?

Tänan kiire vastuse eest. Mida arvad LP-s pakutavatest Pick & Mix'ist. Äkki oleks otstarbekas tellida sealt huvipakkuvaid peatükke või on ikka kogu raamat mõttekam?

Tänud vastajatele! Õnneks ümber istuma ei pea. Korteri otsingul lähtusin piirkonnast ja metroode/rongide marsruutidest - St Michel Notre Dame's peatub ka lennujaamast väljuv rong.

Ega sa juhtumisi ei tea millal mõni lennufirma peab oma sünnipäeva? Giidiga reisi peale sellesuvist Londonit enam ei tahaks. Õnneks olin peale turismigrupi lahkumist veel nädala Londonis ja see aeg oli oluliselt parem kui 5 päeva jooksmist ja käigupealt pildistamist. Ka mu laste erinevad vanused oleksid grupiga reisimisel takistuseks - teismeliste ja algkoolilaste huvid väga ei kattu:) Aga häid näpunäiteid sain küllaga! Tänan!

Nii kurjad vastused. Tulin eile Londonist ja eurosid võeti vastu küll. Ainult et see ei ole Sulle endale kasulik, kuna nad võtavad lisaks hinnasildil eurodes olevale arvele ka valuutavahetustasu. Nii et odavam on osta naelades. Aga eurodes SAAB maksta (mitte küll igal pool). Mul oli varasemast peaotäis eurosid ja nendest sain lahti küll. Lisaks võid lennukis süüa osta eurodes. Toit on kallis, riided eilse seisuga veel väga odavad (eriti Primark ja Lillywhite - mu lemmik!!!). Aga palju on ka juba uut hooajakaupa peale tulnud. Saad maksta nii deebet- kui ka krediitkaardiga. Ilusat reisi!

Raamat "Valge masai" on eesti keeles juba ammu olemas (2001). Ja väga huvitav raamat, kusjuures.

olen koos mehega, seega double/twin ei peaks üle 70 olema.

Ma arvan, et hind võiks olla max 70 naela ööpäevas.Selle eest võiks hommikusööki ka saada ja Londonist mitte üüratult kaugel olla.

Lähen juuni lõpus ja tagasi tulen juuli keskel. Ega ma arvanudki, et Londoni tänavad kuidagi väga erilised oleks, et spetsjalavarje vajaksid:) Ent Tallinnas käies ei kõnni ma linnas/muuseumites nii pikaajaliselt ja nädalaid järjest. Sestap uurisingi, et targemad teavad soovitada. Kurb ju ka, kui järgmisel päeval jalad villis oleks ja liikumine raskendatud. Aga hakkan erinevaid ketside variante uurima, see oli hea mõte! Tänan!