kolja

Uus kasutaja, liitus Tripiga 13 aastat tagasi

0 meeldimist
0 postitust
6 kommentaari
Viimased kommentaarid

hommikul vara lähed dzunglisse ja õhtul tuled tagasi,see peaks sulle sobima.soovitus,ära puutu ühtegi puud käega.mu sõber tegi seda ja sa ei taha teada mis juhtus.soovitan kõigil korra elus käia ära ja siis saad teada mis on puhkus.ma lähen õige pea tagasi ja uuesti dzungel.

kirjumirju kas su nimi on tiina ja kas sa käisid minuga koos seal jaanuaris..................... autoga sa kohale ei jõua,mine lennukiga ja võta lennujaamas firma teenus.see on parim mida sulle pakutakse.kiisumiisu nõuanne on parim ja kasuta seda sama firmat ja sa ei kahetse.ma sain dzunglis hakkama sellega mida enamus ei suudaks.kiisumiisu,tervisi sulle. kalle@casarosa.ee

ma lugesin seda kirja ja ainult mõne paranduse teen.päeva limiit on400 inimest MP-le.see on kindel,sest ma tulin sealt alles,olin kolm nädalat peruus.veebruaris on ka avatud MP.seal all linnas käib suur arenus praegu,tehakse ilusaks.soovitan all linnas ka basseinidesse minna,ravi suhtes väga head.MP nad üldse ei taha enam ilma giidita lasta ja piletid korjati ära.meie käisime ilma giidita ,sest me ei leidnud teda ülesse.limas on kõige suurem turg,sealt tasub osta asjad enne kui hakkad ära sõitma tagasi seal on hea kaubelda ja on kõik asjad olemas.isegi MP-teemalised asjad sain limast turult.kui midagi veel keegi soovib teada siis küsige.mu nr on ka kusagil olemas ja ka maili aadress.lähen tagasi sinna.

olin seal kolm nädalat ja kui pea töötab siis on võimalik olukorrast välja tulla.ära unusta et seal enamusel ei ole haridust ja haritust .