simu

Uus kasutaja, liitus Tripiga 13 aastat tagasi

0 meeldimist
0 postitust
25 kommentaari
Viimased kommentaarid

Esimene reis ikka Egiptus. Dominaga- Coral Bay ükskõik mis pakett, kuidas rahakott võimaldab. Ülilus korallirand ja maailma suurimate hulka kuuluv ujuvsild mõnusate päevitustoolidega.

Võimalik helistada küll, aga suht kallis. Täpselt ei mäleta minutihinda.

Kõige odavamad kaubad Mapusa turul.Mina ostsin salwar kameezi meie rahas 100 kr eest.Komplekt mis koosneb pükstest tuunikast ja suurest sallist.Väliselt väga ilus komplekt.On ka võimalik lasta õmmelda.Meie seltskonnast keegi sarit ei ostnud,aga valik oli suur sellel turul.

Käisin veebruaris loteriimajutusega Goas. Majutus toimus nendesse hotellidesse, mis Tavel In kirjas. Mina jäin küll rahule. Praegune Travel In-i loterii pakkumine on küll hea. Nagu poolmuidu saadud.

See põhja Goa hotell on väga hea koha peal.Kui ikka soov tõelist Goa elu nautida siis põhja Goa.Kui olete pensionärid ja tahate vara magama minna siis lõuna.

Hotellid ei tööta,bussid ei sõida ja ööklubid kinni.

Esikohal on Domina Travel.

Anjuna rand Põhja-Goas on maailma randade edetabelis 9 kohal. Põhiline hipide elupaik. Eksootiline päevaturg kolmapäeviti. Lõuna-Goa on vaikust armastavate inimeste suvituskoht.

Olen olnud märtsis Kanaaridel ja Egiptuses. Kanaaridel rannamõnud piiratus, sest pidevalt suur lainetus ja võib veel vihma ka sadada. Egiptuses lastega ikka parem olla ja palju turvalisem. Punane meri on võrratu. Egiptus on soodsam ka.

Olin juuni algul El Arenali kuurordis 2** hotellis.Jäin küll rahule,soodusreis Horizon Traveliga hommiku ja õhtusöök hinnas ja maksis nädal 3990 kr.Otselend Tallinnast.

Juuni esimesel nädalal Horison Traveliga nädalane reis. Lend ja majutus kahe tärni hotellis Arenalil koos hommiku ja õhtusöögiga 3995 kr. Ostsin 3 ekskursiooni. Saaretuuril unikaalse rongiga (rong 20-ndatest aastastes) sõit mägedes. Drachi ja Hamsi koobaste külastus koos laevareisiga ja kuristikus käimine. Formentor Mallorca kõige fantastilisemad serpentiinid ja imepärane vaade platvormilt. Muidugi Inka, Manocori ja La Palma. Reis ühele läks maksma 6320 kr. Lõunat nagu polnud eriti vajagi,sest 2 söögikorda rootsi lauas. Mina olen küll ülirahul.

Eesti keelseid ekskursioone saab osta TavelIn-i käest.Dzunglituur oli tõesti hea ,krokodillituur jõel väga eksootiline.Meie nägime vabas looduses 15 krokodilli,palju eksootilisi linde.Eluolu jõe kallastel oli ka huvitav jälgida.Krokodillituur on küll odav 500 kr ringis,dzunglituur meie rahas üle tuhande, aga näeb ikka väga palju.Soovitav on ka Ingo ööturu tuur.Päeval viiakse odavale kohalikule turule,hinnas lõuna ja õhtul Ingo ööturg.Minul jäi kripeldama,et ei jäänud pikemaks ööturu melu nautima.

Kas tõesti juba reis sinna ostetud. Luksuslikku elamist ikka oleks Lõuna-Goas mõistlikum nautida olnud. Ise elasin nelja tärni hotellis Põhja-Goas. Isegi see oli liialdus. Seal isegi 2 tärni hotell täitsa elatav. Ekskursioonid on väga huvitavad. Palju ikka seal hotellis olemise aega on.

Goa on jumalik ja väga odav.Siiralt soovitan.Praegu isegi odavam, kui Egiptusesse sõit.Pakett ju Goasse 2 nädalat.Ikka ekskursioone ka võtta.

Viibisin Kanaaridel märtsi kuus.Minu reisi ajal oli küll ilm lahe.Nägin isegi ära karnevali täies ulatuses.Mulle jätkus üheks korraks.Egiptuses olen käinud 6 korda ja tahan veel.Kanaaridel viibimise ajal oli vargusi,hoiatati jookide valveta jätmise eest.Egiptuses pole kunagi sellist probleemi isegi kõne alla tulnud.Majutus Sharm El Sheikis, Coral Bays on tase.Olen olnud Nuweibas ja mingis kehvemas majutuses Sharm El Sheikis, kuid Coral Bay on tase omaette kinnise territooriumi,paljude restoranide ja tasemel korallidega.Turvalisus on tagatud.Seal võibki kolm kuud lihtsalt lebotada.Egiptuses basseini ääres reisikaaslastega suheldes väidavad kõik ühest suust, et Kanaaridel või korra käia,aga Egiptuses tuleb iga aasta käia.Ei ole see Euroopa küll,aga kõige lähem päike.

Sellel ajal Kanaaridel ei ole ikka suurem asi ilm.Vihma võib sadada nädalate viisi ja ookeani laine mitme korruselise maja kõrgune.Keskealise naisterahva jaoks on ikka kõige parem Egiptus.Sealgi tegelikult detsembris ja jaanuaris ilm loterii värk.Võib väga tuuline olla.Kliima on meie põhjamaa imimese jaoks super.Punane meri võrratu.Kui juba lennukist maha astud tunned ennast 10 kilo kergemana ja kõik keskealise vaegused kaovad.

Tasub kindlasti minna.Rannas laulev liiv ja saarel eksootikat küllaga.

Paketireis ikka mugavam.Ühed isereisijad ostsid internetist sama hotelli majutuse, kus ma elasin .Tuli tunduvalt kallim neil.Mingid hütid on odavad,aga seal on öösel jube palav elada.

Goas väljas söömine on super. Ei mingit terviseriket. Soovitan soojalt 3 tärni hotelli Silla Goa. 2 tärni hotellides pole ka viga midagi. Wilsoni restoranis väga hea haipraad meie rahas alla 40 krooni, oi küll praegu sööks. Dzungituuri ja jõetuuri krokodillide vaatlusega soovitan ka. ÄGE. Söögi peale 2 nädalaga läheb ühel inimesel umbes tuhat krooni. Hästi lahe ja eksootiline reis oli.

Hurghadas puudub imeline veealune maailm.

Sõitke Ruhnu saarele.Laulev rannaliiv ja täiesti testmoodi, kui teised Eestimaa saared.

Egiptus on oktoobris väga hea valik. Firma Domina, hotell Goral Bay. Hästi ilusate korallidega rand ja mugavad rannatoolid.