mirell5

Uus kasutaja, liitus Tripiga 13 aastat tagasi

1 meeldimist
7 postitust
13 kommentaari
Viimased kommentaarid

Maandume Phnom Penhi. Seal siis tahaks olla mõne päeva et ringi vaadata. Kas mõtekam edasi minna Siem Reapi – Shanoukvillesse või vastupidi? Kas oskate midagi kirjutada Koh Rongi või Koh Ta Kiev saarte kohta? Kes käinud?

Sinna kindlalt plaan minna , aga mis kohti veel. Siin kirjutatakse veel Koh Rust?

Tuleme Hong Kongist Phnom Penhi, nii tuli odavam ja aega oleks olla kokku 8 ööd. Tahaks ära käia Sihanoukvilles. Mida veel soovitate kuhu minna ja teha selle lühikese ajaga? Kas majutuse tasub ette broneerida või kohapealt vaadata? Minek veebruaris

Sooviks ka nõu natuke.Meil lend Hong Kongi ja sealt siis edasi kuhugi:)) Mõtlesime Boracayle minna seal 3 ööd siis edasi Panglaole ja seal 4 ööd.Kuidas seal on?Või mõtekas üldse kuhugi mujale minna? Olen kuulnud veel et müüakse päris pärlitest ehteid,kas need tegelikult ka õiged ja kuidas kontrollida saab?

Sooviks ka nõu natuke.Meil lend Hong Kongi ja sealt siis edasi kuhugi. Mõtlesime Boracayle minna seal 3 ööd siis edasi Panglaole ja seal 4 ööd.Kuidas seal on?Või mõtekas üldse kuhugi mujale? Olen kuulnud veel et müüakse päris pärlitest ehteid,kas need tegelikult ka õiged ja kuidas kontrollida saab?

Mul hakkasid silma mõned kohad, tead neist midagi La Bella Casa Boracay Hotel ja Balai Capiz Hotel,Club Boracay Apartelle,

hetkeseisuga oleme seal ajavahemikul 19.02- 22.02,3 ööd. Majutus oleks hea kui võimalikult soodsalt:) Kont. võiks sees olla.Netis leidsin paar kohta aga ei julge broneerida ette ei tea kuidas tegelikuses välja näeb. Soovitused teretulnud:))

Kas Sharmis ka olemas fikseeritud hinnaga poode?

Ma juba küll küsisin ja lugesin TA Park In Resordi kohta seal enamus kiidavad.Kas olete seal ise käinud?Me nüüd vist muuta ei saa ja peame sinna minema,kas väga paha valik? Uurisin ka Sea Club Aquat aga seda reisibüroo ei müü sellel aastal.

Meil samuti Sharmi reis olemas. Ei tea mis teha:(

Meie olime veebruaris, esimene koht kus ööbisime oli Luna House, see küll paadi kohast 10 min jalutuskäigu kaugusel.Puhas ja korralik http://www.lunahousekrabi.com/-siin oli kontikas ja hind kui õieti mäletan 24 euri öö.Pärast phi doni tulime tagasi ja ööbisime siin http://www.aonangcliffviewresort.com/, siin olime majakeses mis oli faniga ja väga ok oli ei olnud palav. Koos hommikusöögiga oli alla 30 euri öö. Siit käis tasuta auto linna ja tagasi iga täistund:)Väga ilus ja lahe koht

Hong Kog rootsist oli 470 aga seal ööbimine jube kallis, mõlemal suu al vaja 1 öö olla

meie käisime 1,5 aa tagasi Hurgadas ja sõbranna käis 2 kuud tagasi Sharmis ja mul ka pretensioone ei ole