blahblah

Uus kasutaja, liitus Tripiga 13 aastat tagasi

0 meeldimist
1 postitust
3 kommentaari
Viimased kommentaarid

Tänud kõikidele vastajatele! Paljastan siis ka oma treeningplaani. Olen nõus, et parim rattatrenn on rattaga sõitmine ise. Aga kahjuks ratta jaoks tihti 2-3 tundi leida on päris keeruline. Töö tahab koju järgi tulla ja sageli õhtuti aega pole. Nii ma siis käin nädalas vaid 2-3korda 2h sõitudel ja 4x hommikuti 6-7km metsajooksul. Viimane peaks üldisele aeroobsele võimekusele vast pisut kaasa aitama. Väikseid positiivseid muutusi on märgata, aga maksimalistina sooviksin loomulikult enamat. Pingutusest taastumine on küll uskumatult paranenud. Eks näis kuidas matkal läheb.

Nii, väga tore. Paar mõtet sinu postituses juba oli. Aga mitte päris see, mida oleksin oodanud.

Ootaks mõtteid inimestelt, kes ise on võtnud ette veidi pikemat sorti rattamatku või jumal teab mis sorti matku. Vaadates välismaa samateemalisi foorumeid on seal peaaegu alati rubriik ka treenimise kohta. Huvi oli, et kas meil siin ka mõni asja tõsisemalt võtab ja valmistub katsumuseks. Kui sa oled juba palju aastaid töötanud väheliikuval töökohal, siis mitu nädalat jutti ratta seljas väntamist on küll kurnav. Ok, see ei ole midagi konti murdvat, sest vastasel juhul ma seda ei plaaniks, aga väike treening ei teeks paha.

Võin oma küsimustega kolida teise foorumisse, aga minu meelest võiks selline rubriik olla ka trip.ee's. Või ma eksin?

Selge see! Mõtlesin, et vahest on kellelgi midagi sisukat ka öelda. Olles füüsiliselt tugevam on ka lihtsam kurnavamat matka nautida. Kas pole? Kuigi ma ei lähe võidusõitu tegema oleks siiski tore suuta päevas pikemaid distantse läbida.