chengyu

Uus kasutaja, liitus Tripiga 13 aastat tagasi

1 meeldimist
1 postitust
6 kommentaari
Viimased kommentaarid

Me peaks 3. märtsil Taist perega tagasi tulema ja ausalt öeldes on maailmas toimuvat vaadates kõhe tunne, kas me tagasi jõuame ikka. Kuigi Tais paistab viirus kontrolli all ja me Lantal kus kõrvalisem. Meil lend läbi AÜE ja seal keelati täna kodanikel Taisse reisimine ära. Nagu näha, võib mõne päevaga palju muutuda. Kas olete mõelnud, mis siis teha, kui teid tagasi ei lasta?

Sai käidud 2 a tagasi 1 päevastel matkadel, rada oli ees, satikaid polnud väga seal, raja ääres oli küll mittemürgimadusid aeg-ajalt. Kuum oli küll, kandsime lühikesi pükse, sandaale, t-särki. Mäkke ronimist oli ka, aga mäe otsas oli kosk ja sai ujuda. Kilejopet ei oleks tahtnud, niigi niiske ja higine.

Tänud, ajaliselt vist ei mängi välja, et kohe ööbimisega tripp saada kohale jõudes? Eriti kuna sinna jõudmine on 4 tundi.

Tere, kuna siin oli eelnevalt juttu Belize külastamisest Cancunist ADO bussidega, siis uuriks, et kas keegi on kasutanud öö bussi Cancunist Belize Citysse? Meil lend maandub Cancuni 16.00 paiku, kas oleks reaalne jõuda keskusesse ja saada samal õhtul ADO bussile, mis läheb otse Belizesse? Kodukalt ei suutnud leida sellise bussi kohta midagi, samas igaks juhuks oleks ehk hea piletid ette ära osta? Belize inimesed teadsid rääkida, et selline otsebuss olevat olemas.

Plaan Kreetal auto rentida, aga meil kaasas 3- ja 1-aastane laps. Kuidas on lood laste turvatoolidega, kas keegi on nii väikeste lastega Kreetal autot rentinud ja teab, kuidas asi käib? Ma pole tegelikult üldse kursis ka lastega auto rentimisega mujal, pole 4 aastat kusagil käinud.