viivis

Uus kasutaja, liitus Tripiga 13 aastat tagasi

0 meeldimist
1 postitust
6 kommentaari
Viimased kommentaarid

Reisile kulus laias laastus 30 000.- krooni. Siis peaks kõik olema hulgas, bensiin, söök, öömaja (u 2700.- kr inimene, 2 nädalat), ostud. Süüa tegime korteris, toit nagu meil, isegi odavam. Ei tasu kohe ostma minna turistidele mõeldud kauplustesse, kohalike poed ikka odavamad.

Tervitus kõigile nõuandjatele!

Oli põnev reis, mõnus puhkus, elamusi seinast seina. Ei väsinud mu 7 a tütar (eile läks igatahes kooli), ega terve meie reisiseltskond. Sõitsime läbi Rumeenia, läbi mägede! Fantastiline sõit! See muidugi õige, et autojuht peab olema kogenud, hea reaktsiooniga. Aga võimatut pole midagi. Tom-tom on asendamatu reisikaaslane! Rumeenia on imelise loodusega ja tore, et sinna pole veel jõudnud eurovärk- mulle ei meeldi standardid. Va tanklad (aga see positiivne, saab kaarte kasutada) Telkisime Bulgaaria poole ja tagasi sõites telkides metsikult, ei mingit probleemi. Endast prügi maha ei jätnud, sööki tegime priimusel. Ühe öö nt olime Ungaris keset maisipõldu oleval teerajal! 2 nädalat olime Bulgaarias Sunny Beachil, seal puhkasime mõnusalt, sooja ikka + 30 ja üle, vihma sadas 2 päeval, seda ka äikesega ja öösel. Rand muidugi ülerahavastatud, aga mere ääres käisime hommikul ja õhtul, nautisime ka ka basseine, mis olid kompleksis. Sõitsime ümberkaudsetes külades, mis elamus omaette. Külastasime Nessebari, Burgast Aytost jt. Kauplesime mustlastega. Nimelt kasvatan hobuseid ja ostsin neilt valjad! Igal juhul muljed kõik positiivsed! Reisipisik kinnistus tugevalt! Läheks jälle, aga vahepeal tuleb rahakotti kosutada!

Ei ole planeerinudki ainult rannliival lösutada, meil kaasas ka 7. a tüdruk, tema on veeatraktsioonidest väga huvitatud, samuti hobused on tema hullus, tegeleme ise hobusekasvatusega, tahaks sealset hobusevärki ka uurida. Korter, mille üürisime, asub Sunny Beach Hillsis,see on pisut eraldi ja pidi olema rahulik, eks kohapeal näeme. Esimene maja, kui Varna poolt tulla. Sofiat tahaks kindlasti näha. Igal juhul jälle targem, tänud!

Sunny Beachile kulgeme jah. Mõte oli ka Nessebari linnakesse minna, seda on kiidetud mitmel pool. Läbi Rumeenia oleks tee lühem, aga laseme vist navigatsiooniseadmel otsustada.

Oskab ehk keegi soovitada lastele huvipakkuvaid atraktsioone jms reisil mööda Atlandi rannikut Põhja-Prantsusmaast Põhja-Portugalini, ka Põhja-Hispaanias.

Kulud ca 30 000 EEK, siis peaks olema kõik sees kämpingud, bensiin, söök jms. Oleme arvestanud 3 nädalaga (mitte vähemaga), alustame Hiiumaalt. Reisiseltskonnaks on 3 täiskasvanut, 1 laps (7 a) ja miniatuurne koerake.