troopica

Uus kasutaja, liitus Tripiga 13 aastat tagasi

3 meeldimist
4 postitust
19 kommentaari
Viimased kommentaarid

Mul on väga kahju,et reis juba nüüd tuleb.Kui oleksin ette teadnud saaks minust kindel ksmbline.Koht iseenesest on ülilahe.

Ehk siis lööme punti kes sügisel minna soovib,,,

ühineksin hea meelega,aga kas sügis ei sobi??

Mul on Ammanis tuttav kes tegeleb turistindusega ja rendib ka autosid.Kui huvi on annan andmed.

Võin sellele küsimusele vastata-see on vaheldus rutiinile,see on seiklushimu ja see on mingis mõttes ka enda proovile panek.Kus meid siis ikka nii kangesti oodatakse,aga meid,eestlseid jätkub igasse maailma nurka ja miks mitte siis Tai,kus on soe ja nii ülihuvitav.Mu lähedane tuttav elab seal juba aastaid ja on vägagi rahul.Eestimaa lund käib aastas korra vaatamas.

lisan veel,et rendikat tahame võtta Saltast.

Suur tänu info eest,aga vajame autot 3 päevaks,et liikuda kohas kus bussiga ei saa.Muidu kasutame siselende ja neid on 5.Autot vajame just liikumiseks mägedes.Ööbussid on ülmugavad,kogemus Peruus olemas,olime kui eraldi salongis,kus üle 8 istekoha ei olnud,,tekid,padjad ja toitlustus mitu korda reisi jooksul. Lihtsalt uurin natsa kas ehk oleks mõttekam kohal olles rendikat võtta või tuleks siiski bronn neti teel juba ette teha,,mis oleks hinnaks kui lennujaamast võtta jne...

Lennujaamast saab bussijaama number 22 vist oli, aga täpselt ei mäleta. Igatahes tuled lennujaamast välja, lähed risti läbi parkimisplatsi ja näed juba bussipeatust. Kui buss tuleb, küsi kohe juhilt, kas läheb bussijaama. Kui ja, siis vaata tabloolt peatust Stockmani, seal ongi bussijaam või palu juhil, konduktoril sulle see peatus öelda. Noh, kohe peale Daugava jõge tulebki Stockmanni peatus. Vist teine peatus peale jõe ületamist. Stockmani peatuses keera paremale, samasse suunda kust bussiga tulid ja mine umbes 20 meetrit kuni läheb tee vasakule(paremale ei saa, seal suur autotee). Lähed silla alt läbi ja kohe paistabki raudteejaam ja bussijaam. Pealegi on seal alati kohvritga väljujaid, eksida ei anna. Kui tahad rohkem teada võin veelkorra peensusteni kirjutada, lihtne.

tulin just nädal tagasi Jordaaniast ja Iisraelist,,viisa jah piirilt ja mingeid probleeme seal olla küll ei tohiks.

Usun,et nii head kui halba võib igas riigis juhtuda,,oma kogemustest aga tõesti kinnitan,et kui just ise kuhugi intriigidess ennast ei topi ega just päris keskööl ringi ei kola ON PERUU TURVALINE.Limas olles olime jah paar ööd turvalises Mirafloreses,kuid just selle õige iidse linna tunde andsid mõned ööd vanalinnas ja sinna meid sõidutav taksojuht mainis,et öösel ja ei maksaks koldada ja kuldehteid kah ei maksaks liputada.Käisime vee ja valgus showl,mille lõppedes oli kellaaeg ammu üle südaöö ja see tuledes lõunamaiselt sume palmidega ääristatud vanalinn oli just midagi,mis tegi Limast Lima. Cusco mega,Puno koos ujuvate saartega,,,Amatani saar,kus tähed sind justkui enda alla mataksid,,kuduvad mehed,,Nazca,Ballesteri saared,,Amazonas,Macchu Picchu,Aguas Galentes,Sacred Valley jne,jne,jne. Soovitan soojalt ja usun,et sellest tuleb igati huvitav reis! Ise kohe Jordaaniasse,Iisraeli minemas ja eks ka nende riikide kohta olen sarkastilise märkusi kuulnud just sellepärast,et need Süüria naabrid.

Olen valge naine ja minuga koos oli veel 2 kaunist daami,Kolasime päris suurel maaalal Peruus ringi ja mitte keegi meid ei tülitanud,vähemalt pahatahtlikult küll mitte.Mu meelest väga sõbralikud ja avali inimesed,eriti mägedes ja dzunglis.

appi kui huvitav reisiplaan ja kogemus.Olen kah ammu unistanud just samu paiku näha aga just nii et,rongiga linnadest läbi Mongooliani ja siis tagasi lennukiga.

Kas ja kuidas saaks kiisu Dublinisse Eestist toimetada???On ehk mõtteid???

Meie 3 kiisut ja kutsu tulid Iirimaale mööda maad,st läbi Euroopa..sõidule kulus 2,5 päeva.Ebainimlik on loomulikult loom üksi puuri panna ja mingile lennukile sokutada,,,,kui aga muud võialust ei ole,noh siis tuleb Cargoga jah hakkama saada. Mu lemmikud tulid 2 aastat tagasi ja siis oli vaja veretest oodata,kokku võttis asjaajamine 9 kuud..nüüd aga ei pidavat enam seda vaja olema,seega asi kergem.Soovitan aga soojalt ikkagi koos oma loomaga reisida ja seega siis maad mööda.

Just, buss oli 22, aga seda 22 ka 22A olemas. Soovitan juhilt ikkagi küsida ka Stockmanni läheb st.bussijaama.

Või tahad bussijaamast lennujaama? Siis tuleks sulle anda hoopis teine kirjeldus. Olen ka seda varianti korduvalt läbinud. Kust kuhu reisida tahad?

Ahjaaa, sul veel küsimusi. Jah, Riias on 1 leenujaam Lidosta nimeline ja buss bussijaama sõidab mingi 20 min. Hind oli paar aastat tagasi 60 santiimi. Kui aga on kaasas suur kohver võivad ka rohkem küsida. Tavaliselt bussis konduktor, kes aitab kindlasti hea meelega ja keeleks oleks siis venkude keel kui sa just läti keelt ei oska.

Pakuks,et ehk saab keegi talle Eestist küllakutse saata,tavaliselt seda arvestatakse,,,mu Aafriklsest tuttav sai ka niimoodi Eestit külastama,,,See isik,kes küllakutse saadab peab lisama oma palgasuuruse,,hea kui kiri oleks kaasas näiteks raamatupidajalt,kes pakga suurust kinnitab,,,ühesõnaga,see isik,kes küllakutse esitab peab tõestama,et tal on võimalik ülal pidada nii voodi kui toiduga seda Peruu neiut,,,,(muide olen ise 2 nädala pärast Peruusse minemas ja jäägitult armunud indiaanlastesse,,,kas tema on ka põlisameeriklane?)