Kadi

Reisisell, liitus Tripiga 14 aastat tagasi

0 meeldimist
6 postitust
29 kommentaari
 

7 külastatud riiki, 4% maailma 195st riigist

Tahab minna

Viimased kommentaarid

Täiesti nõus Marek Sinu punktidega.

Tõsiseks matkamiseks tuleks ikka tavalisemate(loe teistuguste) telkide juurde jääda.

Telk ostetud ja kingitud. Inimesed jäid väga rahule. Võtsin ka ise telki lahti, superlihtne- ja kokku panna, nipp selgeks ja easy! Kui perre järgmise telgi suurema ostame, siis kindlasti pop-up!Mugavus, mugavus.

Ma üritan Egiptuse eha lugeda, aga ei saa edasi ega tagasi seal lehekülgedel, kuidagi väga kummaline raamat. Ehk eelarvamuste tõttu, ei tea, soovitada ei julge.

Tenerifel on palju kohti kuhu lapsega minna ja novembrist läheb jahedamaks ka tavaliselt, nii et peaks mõnus olema küll. Ega kindlat garantiid ju pole ühelgil sihtkohal, sest ei tea kuidas selline pisike põnn käitub. Edu!

Veigo ma kogun lihtsalt soovitusi, ma seekord ei saa ise üldse kaasa, otsin tarka infot oma pereliikmele siin:)

s.h kui Sa lehelt ei leia infot mida vajad, tasub alati email kirjutada mõnele targale meilile, mida seal kindlasti leidub ;)

Viimase hetke seisuga igaljuhul Ryanairi Eestisse lennundus ei taha, võite ise edasi mõelda, mis probleemid jne seal on... Igaljuhul tundub, et see tehakse Ryanairile võimalikult kulukaks ja 'võimatuks/mõttetuks' ettevõttmiseks. Kuid eks näis mis tulevik toob.

Ma alustaks siis ka sellest Kanal 2 osast. Tekitaks kõigile ainult ühe küsimuse/mõttelõnga- Kas telesaates näidataks lugusid, mis ei tekita inimestes palju emotsioone ja arutelusid, palju konflikte ja põnevust? Ja kas mitte ajakirjandus ei näita alati seda, mis MÜÜB. Edasi võivad taibuga inimesed ise mõelda. Kuid ka mina ei ole endale leidnud suurt tahtmist Indiasse minna, mis siis, et sealmail isegi mõni tuttav elab. Võibolla see tahtmine kunagi tekib. Ma arvan, et enamus saab aru millised tingimused seal on, osad lihtsalt ei kannata seda ja ei pea vajalikuks seda oma silmaga näha. Ja siis on teine grupp, kes tahab näha ja veel kolmaski, kes arvab, et need kes seda näha ei taha ei oska piisavalt suure silmaringiga asju vaadata. Võta Sa kinni, kes õigesti ütleb? Neid variante on ju veel tuhandeid, kes mismoodi ja kuidas arvab. Pigem oleks tore näha väga sisurikast diskuteerimist teemal, et millepärast tahetakse ikkagi Indiasse minna ja mida sealse eluolu õppimine/nägemine inimesele annab.

:)

Tõsti on, Kreetal juba jahe, tegelikult ega kanaaridelgi väga soe enam pole, jahedamaks aina läheb sealgi.

Kreetal võib näha mitmekülgseid asju ja rahule jääda kõigega. Kanaaridel on ilus loodus jms, aga muu pärast sinna pole mõtet eriti minna. EKs muidugi ise tead, hea on käia ära käia mõlemas kohas:)

Seal on küll turg, see vist oli pühapäeviti, kui ma ei eksi. Igatahes ei ole see seal iga päev. See turg ei ole suur, aga järgitehtud nänni on ylemõistuse palju ja pähemäärijaid samuti:) See oli parklas yhe suure kaubandusekeskuse vastas(seal oli nt intersport, see aitab ehk leidmisel). Yldiselt ei ole see koht väga suur, nii et ei tohiks olla raske leida. Ja sellised järgitehtud asju on ka tänavapoodides palju, näiteks kottide poode.

Õhupalliga saab sõita ka Eestis.

Selline kusimus... Antakse viisat uhekordseks sisenemiseks nt, aga tavaliselt ikka kehtivad mingi a la 3 kuud jne. Kui nii täpselt vaja teada helista saatkonna sekretarile, tema peaks teadma. See oleneb viisatuubist kindlasti.

Ma lihtsalt pean seda ytlema, tahaks olla esimene inimene kes kuule hääletab:D Praegu te naerate mu yle, aga tulevikus....

;)

Sel juhul palun vabandust. Kõige odavam, ärge võtke raha kaasa ja vaadake kuidas ellu jääte, muid soovitusi siin polegi. Inimesed on individuaalsete annetega et hakkama saada ju:)

Ma soovitaks riiast nt ryanairiga inglismaale ära minna, pääsete paljust ja oleks ilmselt ka üks odavaim variant, kui ei eksi siis praegu peaksid piletid a la 400 eeki olema sealt...

:D

Motlesin, et siia on hea koht lisada kysimus, mis mulle esitati yhe kodaniku poolt. Nimelt oli tema kysimus kas USAsse reisides voib votta pulmakleidi kaasa(vottes see endaga salongi)?-lennureis Mure selles, et kleidi all on metallrongad.

Vastus on, et tohib votta kyll ja keegi ei tohiks seda kuskil ära votta, sest need metallrongad teravate esmete alla ei käi. Seega pole kleidi juures midagi, mis segaks teda salongi votmast. Kindlasti on inimeste poolt(töötajate poolt) ka moistvam suhtumine kui öeldakse, et tegu on pulmakleidiga.

Igal juhul onne roomu koïgile voorail mail abiellujatele:)

Mina tean, et see on elementaarasjad, ehk peaks sobima eelkõige algajale, vähemalt mina olen selle pähe aru saanud.

4283.-( saab maksta osadena: 15.01 1500.- ; 15.02 1500.- ; 15.03 1000.-; 283 kr ettemaks on makstud) E ja K alates 15.jaanuar, kestus 17.30-19.00 tõnismäel, parkida saab maksuameti maja ees või taga.

õpetaja eestlanna. On soovijaid?

See on super küsimus, ma küsisin seda keeltekoolist ka peale maksmist ja nad ei vole vastanud.