Hanneloore

Uus kasutaja, liitus Tripiga 13 aastat tagasi

0 meeldimist
0 postitust
5 kommentaari
Viimased kommentaarid

Nagu Cherry oma klientidele teatas, on nad otsinud aktiivselt lahendusi, et majanduslikke raskusi leevendada. Meie kolme pensionäri rahad läksid ka vist selleks. Kandsime 7. oktoobri Küprose reisi rahad üle 23. mail, vautšerid saime 26. mail so vahetult enne pankroti väljakuulutamist. Mida teha edasi? Esitada avaldus Tarbijakaitse Ametile? Kuid nad paluvad veel mitte teha täiendavaid pöördumisi. Ja milleks hoitakse Cherry 51-tuhandeline reisitagatist?

Käisin Bohemian Traveli esimese reisiga Põhja-Poolas. Kui olete nooremapoolne, siis peate hästi vastu. Kuna üle 50% reisijatest oli vanuses 60+ ja 70+, mina viimaste hulgas, oli Varssavi 14h päev väsitav. Buss kusagil linnaäärsel parkimisplatsil ja hotell kusagil 30 km kaugusel. Riigipüha, poed suletud ja lisaks paduvihm. Rahvusõhtu soovitaksin kindlasti kavva võtta. Muidu jääb 19.30-21.20 pimedas linnas jalutamiseks. Rogalini lossi külastusel jagati grupp kaheks. Intervall kahe ekskursiooni vahel 2h, mida sai kasutada kordategemata pargis jalutamiseks. Vihmaga. Võiks soovitada grupijuhil broneerida kohad territooriumil asuvas restoranis. Nii oli üks grupp teinud. Meie grupile jagus ainult 2 lauda. Ekskursioonid huvitavad, hotellid ja buss korralikud. Toit poolas odav. Enamus zlotte jäi alles.Mõned sajad zlotid võiks ikka kaasas olla. Gdanski laevareisi soovitaksin ka. Head reisi!

Eeldan, et Sinu hotell asub LLoret de Maris. Huvitav suvituslinnake läheduses on Tossa De Mar. Rannikul asub ka botaanikaaed, kohta ei mäleta, leiad kaardilt. Suvel saab mööda rannikut laevadega sõita, kas ka praegu, ei tea. Bussiga (rongiga) pääsed ka Figueresesse (Salvador Dali sünnilinn) ja Montserrati kaljukloostrisse. Kaugel ole ka Andorra. Ja muidugi Barcelona.

Check in Ryanairiga Bremenisse

Tahaksin osta internetist 4-päevast edasi-tagasi reisi Bremenisse, enam-vähem kõik on arusaadav, sh et tagasireisi chek in-i saab teha 14 päeva kuni 4 tundi enne reisi. Kuid kas ühe otsa lend peab olema tehtud või saab juba kodus enne reisi algust ka tagasi chek in-i välja printida? Eelmine reis oli Easyjetiga, seal oli kodulehel kõik palju paremini lahti kirjutatud. Ette tänades abi eest, üks eakas vanaema

Oleme Tez Touriga (reisid on müünud Anhel Tours) käinud mitmel reisil, kõik õnnestunult. Käisime ka Türgis, Kemeris 2a tagasi. Kuna meie poolt valitud 4* hotell septembri keskel suleti, paigutati meid 5* hotelli Orange County. Enamasti on esindajad rääkinud eesti keelt, kuigi ekskursioonid on olnud vene- või inglisekeelsed.