PezGlobo

Uus kasutaja, liitus Tripiga 13 aastat tagasi

0 meeldimist
0 postitust
10 kommentaari
Viimased kommentaarid

Aigüestortesi rahvuspark on väga kena koht matkamiseks, tegin ise seal eelmisel aastal ühepäevase matka, algusega Espotist.

Selle Carros de Foci raja kohta ei teadnud ma varem midagi, aga kodulehel on kirjas, et seda saab läbida vaid eelneva registreerimisega ja alates 41€ päevas inimese kohta. See sisaldab siis hommiku- ning õhtusööki ja majutust mägionnides. Erivarustust pole vaja ning mais peaks päike juba piisavalt soojendama (kuigi õhtuti läheb isegi suvel seal VÄGA külmaks).

olen ka kuulnud, et barcelonast põhjas on veealune elu huvitav, samas barcelonast lõunas igav. see suvi vaatan ise üle. proovi jah näiteks decathlonist varustust vaadata, seal on suur valik ja normaalsed hinnad.

mina Barcelonas küll ujuda ei saa veel, rõvedalt külm on...

mina käisin ka rendiautoga Gibraltaril, ei võtnud see piiriületus palju aega midagi. mingi 5 minutit. kohapealt läksime mikrobussiga edasi ekskursioonile 20 naela nägu. Rondat, Cadizit ja Tarifat soovitan ka külastada, need seal lähedal.

Ma olen Torreses käinud, täitsa korralik!

omast kogemusest soovitan seda Montjuici oma. Kõigepealt Paralelost rongiga mäkke ja sealt ümberistumine gondlisse.

täitsa kesklinnas on ka kohti, kus saab piiramatult tasuta parkida. parkimismajades on jah umbes 20-25 euri ööpäev ja tänavatel ruumi eriti ei ole.

juulis on väga palav barcelonas. ja 3 nädalat on pikk aeg, sellega jõuaks kataloonialegi ringi peale teha ja võib-olla andorrast ning lõuna-prantsusmaalt läbi põrgata. 3 nädalat on vaid barcelona jaoks liiga pikk aeg, otseselt vaadata siin midagi nii palju küll ei ole. aga no võib-olla tahadki ennast rannas praadida...