trip-krainetrip-ukraine-dark

madison

Reisisell, liitus Tripiga 14 aastat tagasi

0 meeldimist
5 postitust
6 kommentaari

5 külastatud riiki, 3% maailma 195st riigist

Viimased kommentaarid

To Teeka. Oli ka endal plaan minna, kuid siiski otsustasin teiste valikute kasuks. Mul on mitmeid tuttavaid, kes käinud, ühed kiidavad, teised aga laidavad. Aga ma usun, et kui tööd ei karda ja võimalik raha kaotus ei morjenda, anna aga tuld. Esimene suvi on vähesed plussi jäänud, kui edaspidi võid kõva töö korral päris eeskujulikke summasid teenida. Aga mis peamine, ära mine ainult raha pärast, seda on palju kergem isegi Eestis teenida, vaid tähtsamad on ülihead kogemused ja müügitöö oskuse arendamine.

To birgita: Stockis on pühapäeviti avatud enamus suuremaid kaubakeskuseid, kui teil juba minek, siis kindlasti on üks populaarseimaid poode eestlaste seas (loomulikult ka rootslaste) H&M, seal täiesti normaalse hinnaga väga normaalsed riided. Südalinnas leiate kindlasti selle poe üles, neid on seal päris palju.

Palju maksavad aga hispaanias korralikud maanteerattad ning kas on võimalik ka tellida ratast hispaaniast?

ON samuti plaanis sõbraga juulis kahe nädala jooksul lätti põrutada, et kas te pole huvitatud sel juhul koos minemisest. Sel juhul jätke oma msn, ja räägime siis edasi, ise olen muidu M17.