trip-krainetrip-ukraine-dark

Trip.ee

Uus kasutaja ja toimetuse liige, liitus Tripiga 15 aastat tagasi

32 meeldimist
10416 postitust
41 kommentaari
Viimased kommentaarid

Tänud teada andmast! Kahenädalasel reisil on hind isegi lausa 10€ Pakkumise leiab nüüd ka Tripi lendude sooduspakkumistest - https://trip.ee/odavad-lennupiletid/veahinnad-edasi-tagasi-otselendudega-helsingist-mallorcale-al-10

Veidi off-topic, aga vastus küsimusele "Kas on mõeldav et mõni arukas inimene jätab Londonis või Pariisis käimata?" on paraku "jah". Tänu novembris toiminud terrorile on Pariisi hotellidel jäänud saamata 150M € väärtuses tulu.

Kui rääkida Türgist, siis Istanbulis või Ankaras paratamatult mõjutab paljude inimeste arvamust ka tuhandeid km eemal Vahemere ranniku ääres valitsevast olukorrast. Inimeste üldistusvõimel pole ju piire. Samamoodi laienes Lääne-Aafrikas olnud ebola-puhang automaatselt tervele mandrile hoolimata sellest, et Madriid, Pariis või London asusid ebolale lähemal, kui Addis Ababa, Nairobi või Johannesburg.

/Veigo/

Selle ajaga: Airport Expressiga (kallim ja kiirem) või bussiga (odavam, aeglasem ja tuleb teda õigeid busse) kas Kowlooni või Hongkongi saarele. Victoria peak, Star ferryga on täitsa lahe sõita, staaride avenüült vaatad HK skyline'i, Peninsula hotell, Kowloonis Mong Koki kandis või kus iganes minna mingisse kohalikku (s.t. mitte rahvusvahelisse) kohta sööma. Kohti jagub ja tavaliselt nalja saab. Tegus päev.

Tänud info eest! Lisasime selle hea sooduka ka meie lendude soodukate alla.

Kuna antud teemal on palju räägitud, siis antud konkreetne teema on nüüd vastamiseks suletud. Tänud Nile Deltale, kes viitsis taaskord uuesti vastata! Kui postitajal tekib uusi küsimusi, siis kindlasti leiad vastuseid siit http://trip.ee/sihtkoht/egiptus või leiad sealt teema, mille alla küsimus postitada!