Maagy

Uus kasutaja, liitus Tripiga 13 aastat tagasi

0 meeldimist
3 postitust
7 kommentaari
 

Tahab minna

Viimased kommentaarid

Ok, ma saatsin pileti pdf-ina endale mobiilile, aga seal on selline pikk kood, ehk lihtsalt boarding pass, mille peaks välja printima. Kas seda näitangi check in-is või on mul vaja ikkagi seda neljakandilist pilti? Ja kui seda neljakandilist vaja, siis kust ma seda saan :) Ja äkki keegi oskab kommenteerida et kas sama asi toimib ka nt. sas ja airbalticu check in-is.

Ahaa, nüüd saan jah sisse logida, kui panna manage your booking. Ma enne vaatasin koguaeg, et seal peab liituma, et sisse logida:) Tänud info eest!

Ostsin läbi interneti, broneeringu kinnituse sain ja booking code-i ka. Tavaliselt saab netis kuhugile selle booking code-i sisse tokida ja siis e-pileti välja printida. Qantase lehel sellist võimalust ma ei leia. Võibolla piisab kui ma lähen check in-i ja ütlen seal oma booking code-i? Samas kunagi nendega telefoni teel suheldes väitsid nad, et saadavad piletid e-mailile. Järlikult peab helistama ikka.

22.02 Sydneys ja 14.03 Sydneys. Vahepealse aja autoga mööda Uus-Meremaad. Kahekesi ja esialgu reisimise eesmärgil. Kui meeldib, siis kauemaks ja siis ka juba tööle.

Me ostsime air asia piletid pool aastat varem Krabisse, saime odavamalt ja täitsa ok lend oli. Lennuk oli natuke vana, aga midagi hullu polnud. Piletid sai netist otsetud, printisin need broneeringu lehed välja ja nendega läksime Bangkokis air asia tsekin-i. Kõik toimis täitsa ok.