Tiiger100

Uus kasutaja, liitus Tripiga 13 aastat tagasi

0 meeldimist
0 postitust
19 kommentaari
Viimased kommentaarid

Ellujäämiskursus hakkab lõppema, varsti peaksin kodus olema, ehk on kellegil huvi kogemuste vastus irw?

Kas keegi oskab öelda, mis kõige soodsam liikumisvahend seal on kui jalad ja takso välja jätta (buss, metroo, rong)? Millised pileteid-kuukaarte otsida?

Kuskandis sina oled? ega mitte Florida?

tänud pangateemade kommentaari eest!

Kuna mul pole kavas kauaks jääda, siis elamisluba taotlema ei hakka. Kust SSNi muidu antakse, mille alusel? Ja kui seda ei saa, siis kuidas on kohalike pangateenuseid võimalik kasutada?

tänud! kas oskad ka teisi küsimusi kommenteerida?

Kas, mis tingimustel on v6imalik avada omale pangakonto? olen kuulnud, et sellega mingi kala. Kas on vaja kohalikku ID kaarti ja kui jah, siis kas seda väljastab kohalik politseijaoskond?

Kuidas on kindlustustega? ma kavatsen teha nn tervisekindlustuse jms, kas ja kuidas see toimida v6ib mingi jama korral reaalselt?

t2nud leheinfo eest! sama siin, kui oleks v6imalik saada meiliaadress, oleks tore, kavatsused on head ja ausad :) firestarter63@gmail.com

Kas on mõni foorumikülastaja on seal praegu kohapeal? Kas ja kuidas omavahel suheldakse? On mingid kohtumispaigad, suhtlusvormid-kanalid? Kas üldse ja kuidas üksteise tegemistega kursis ollakse, üksteist vajadusel aidatakse?

Millistest allikatest on kohapeal lihtsam korterit otsida? kasvõi 1 tuba? ajalehed, netiaadressid, mingid infobürood jms? Millised võiksid olla minimaalsed hinnad, kui just mingi hurtsikuga tegu pole?

mina lähen 20 jaan Orlandosse, kui tahad löö kampa. odavad elamised esimseks ajaks olemas, siis jalad selga ja "ukselt uksele stiilis" liikuma. midagi ikka leiab.

Kas seal kandis elab-töötab palju rahvuskaaslasi?

Ma ei pelga suhtlemist üldse, ei karda küsida midagi, seega siis käin aktiivselt otsimas. 732 - kas meili teel suhtled? Kui jah, siis kriba: firestarter63@gmail.com.

Kas oled ise praegu seal, või oled varem seal olnud?

See on hea info, millal "hooaeg" algab-lõppeb? Kuivõrd suhtutakse ukselt sisse astumisse ja tööküsimisse?

Kus oleks soodsam seal piirkonnas elada-töötada? Kas üldse on olulist vahet töö leidmisel Tampas, Orlandos, Miamis vms?

ostsime tavalie travelcardi offpick (1, 2 tsoon), kärutasime rahulikult kõikjal bussi või metrooga, ei muret,ainult kehtima hakkab peale hommikust tipptundi. tundus soodne (oli vist ca 100 kr). ostsime kohapealt Victoria stationi lähedalt arvutimänge mängivate pilude kontorist.Neiu tembeldas käsitsi ära ja tuld.

Mis on kallis? Oxford streeti ja mingi muu tnava ristil tai baaris. sööd end seaks 130 kr eest, nn rootsilaua moodi asi, joogid on kirved seal. aga eks ka nemad taha teenida. puhas, viisakas... ei mingit jama, aa pangakaart ei toimi, sulas vaid. Kaasa saad aga hunniku osta karbis 70 kr eest,

siider, odavam õlu väikses nurgapoes alla 20 kr... vs helsinkis eile siidripurk ca 40 kr poes... Buckinhami palee juures pargis riidetoolidel istumise eest küsis must poiss - 10 penni. ei ole valesti - meie rahas 2 kr... sellist hinda ei küsi meil vist kuskil enam keegi.